Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko ve Vánočním bazaru v Mokré čtvrti 2011

Herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko pořádají 17. a 18. prosince  v Divadle DISK DAMU tradiční charitativní Vánoční bazar v Mokré čtvrti. Předměty určené k prodeji můžete  přinášet v pátek 16. prosince od 10 do 20 hodin do Divadla DISK DAMU v Karlově ulici č. 26. Darovat lze cokoliv: keramiku, knihy, bižuterii, oblečení, umělecká díla, elektroniku... jakékoli předměty, které mohou někomu jinému udělat radost.

V sobotu 17. a neděli 18. prosince od 10 do 20 hodin je bazar otevřen všem, kteří zatouží po zajímavém vánočním dárku nebo chtějí prožít příjemné chvíle v předvánočním čase. Určitě se přijďte aspoň podívat… třeba neodejdete s prázdnou.

Kam přijdou peníze z Vánočního bazaru v Mokré čtvrti

Výtěžek vánočního bazaru bude prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem a projektu www.darujspravne.cz Fóra Dárců ČR věnován na dobročinné účely. Získané peníze jsou každoročně rozděleny do tří částí. Jedna část určená Nadaci Terezy Maxové dětem odchází na financování projektů zaměřených na děti, příjemci dalších dvou třetin jsou vybíráni během roku. Letos organizátoři poprvé spolupracují například s Asociací českých fotbalových hráčů, která podporuje dětské fotbalisty ze znevýhodněného prostředí. V loňském roce finanční pomoc získala společnost E zabývající se zkvalitňováním života epileptiků nebo Klub překladatelů, který díky ní mohl předat ceny za rok 2010.

Vánoce

„Těšíme se, že od návštěvníků bazaru zase dostaneme spoustu zajímavých věcí. Jsme rádi, že s námi i letos nadále budou spolupracovat dárci z komerční sféry, jako například firmy Profimed, Levis, Becherovka, Fleur De Santé, Stock, Puma, iKup.cz, Crocs a mnoho dalších,“ konstatují tři hlavní protagonisté bazaru.

Letošní fotografii pro vizuál Vánočního Bazaru v Mokré čtvrti nafotil známý fotograf Martin Špelda. Hlavní fotografie je tematicky laděná do podoby divokých Vánoc. Momentky z focení dokládají atraktivitu a hravost, se kterou Aňa, Tatiana a Peter k letošnímu ročníku přistupují.

Co ještě můžete udělat pro Vánoční bazar v Mokré čtvrti

Do charitativního Vánočního bazaru v Mokré čtvrti lidé mohu přispívat i přímými finančními dary na konto: 5835748001/5500. Peníze mohou věnovat také prostřednictvím dárcovských sms (tzv. DMS zpráv) ve formátu: DMS BAZAREK, na číslo 87777.

Další informace a aktuality na webových stránkách www.vanocnibazar.cz

 

 

27. 11. 2011, 17.48:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist