Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

AEROBICMANIA (Sun) FAnn Day 2011

AEROBICMANIA (Sun) FAnn Day 2011

Všechny, které baví trávit léto aktivně, zveme poslední červencovou sobotu na příjemný letní kongresový den plný tanečních rytmů.
V lekcích se znamými a oblíbenými instruktory Pawlem Oraczem (PL), Lenkou Velínskou, Romanem Ondráškem i novou prezentérkou Magdalenou Poborskou (PL) a tanečními mistry Pavlou a Zdenkem Lužnými prostřídáme za den spoustu tanečních stylů od latinsko-amerických a karibských, přes španělské flamenko až k house a jazz dance

Čekají na vás lekce dance aerobiku, plné energie, i lekce čistě taneční, plné zábavy, a záverečná lekce pilates fusion spojující několik body mind stylů pro dokonalé uvolnění.

Jako tradičně na akcích Aerobicmania je pro všechny účastníky připraven doprovodný servis a tombola, pitný režim zdarma, dárky partnerů a prodejní stánky s oblečením na fitness a tanec.

Na sobotní kongresový den navazuje nedělní workshop Improve Yourself s Pawlem Oraczem, určený instruktorům, kteří zde budou mít možnost získat konkrétní rady a doporučení, jak se zdokonalit a zlepšit.

Přihlášky (pozor - nejnižší předrodejní cena je jen 330,- Kč!) , program, více informací o sobotním kongresu i nedělním workshopu najdete na www.aerobicmania.cz.

Těšíme se na viděnou a přejeme krásné léto,

Aerobicmania team

 

 

02. 07. 2011, 20.02:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist