Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

AEROBICMANIA - MEZINÁRODNÍ KONGRES

Nenechte si ujít jednu z největších akcí tohoto podzimu, Nike Aerobicmania kongres 23.10. v Brně.
Ve 4 halách kampusu Fakulty sportovních studií je připraven zajímavý program, který zahrnuje široké spektrum sálových skupinových lekcí:
- choreografické a taneční lekce:
Latino Dance, Cardio Dance, House dance, Funk, Dance Sensation, Hi-Lo Dance ad.
-  pro všechny milovníky stepů lekce choreografické i posilovací celý den
-  posilovací a kondiční lekce Total Body Workout, Bosu, Perfect Body ad. i s posilovacími pomůckami X-Co, Elastiband, Free Styler, Flowin
-  body mind lekce pilates, slow toning, zdravotní cvičení (Healthy Back), kompenzační cvičení vycházející z tance (Fit'N'Balet, Balet Technique) i s využitím pomůcek - expander, over ball, FlowTonic - novinka v ČR.

Věříme, že tento program se špičkovými zahraničními i českými prezentéry zaujme nejen profesionální instruktory, pro které je kongres důležitou příležitostí dalšího vzdělávání, možnost načerpat nové znalosti, inspiraci do vlastních lekcí a získat přehled o novinkách v této oblasti, i pro aktivní cvičící veřejnost.

Všem účastníkům věnuje tričko hlavní partner kongresu Nike , další dárečky, doprovodný servis, občerstvení a pitný režim zajišťují firmy Corny Linea, Nivea, Farmax, Nutriproduct a řada dalších.

Další informace a přihlášky najdete na www.aerobicmania.cz, a protože váš zájem zpravidla převyšuje kapacitu kampusu, s přihláškou raději neváhejte.

 

27. 09. 2010, 14.01:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist