Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Aerobicfest Ostrava: Příběh skvělé akce z Moravskoslezského kraje

Před osmi lety vznikla myšlenka přivést prezentéry z různých koutů republiky a případně i ze zahraničí také na druhý konec republiky, tedy do Ostravy, a dokázat, že i u nás se najde spousta šikovných lidiček, kteří holdují kráse pohybu při dance aerobiku. Důvodem tehdy vlastně bylo jen to, že se podobné velké akce nesoutěžního charakteru v Ostravě nekonaly a my jsme měly chuť to napravit. Rozhodně jsme nechtěly vytvářet konkurenci Alči Klimkové a jejímu Aerobikmaratonu, chtěly jsme udělat akci i pro ty, kteří se soutěží bojí :-)
   
A tak jsme v říjnu 2006 zavedly tradici Aerobicfestu v Ostravě. Od prvního ročníku prošlo pódii Aerobicfestu mnoho lektorů, od velmi známých až k těm, kteří se do povědomí teprve dostávali.  Začínali jsme s Vláďou Valouchem, Davidem Holzerem, Jakubem Strakošem a tehdejší miss Eliškou Pivoňkovou. V dalších letech se k nám pak přidali Zuzka Balcárková, Honza Jaroš, Lukáš Kolek, Iva Mojžíšková, Lucka Čadanová, Lenka Velínská, Roman Ondrášek. Pátý ročník jsme chtěly malinko oslavit, tak se mezi našimi hosty, kromě našich věrných, objevili i Qaša se svým osobitým stylem a Julio Papi, který Ostravu okouzlil. Poslední tři roky se Iva, Lenka a Roman stali našimi stálými hosty a letos se k nim přidá i Milan Ondruš, skvělý Nike lektor ze Slovenska.

Zatím vždy příjemná atmosféra Aerobicfestu je určitě dána také kvalitním zázemím tenisové haly SC Ostrava v Komenského sadech v Ostravě, protože cvičit v hale, která má veliký průhled ven do parku je bezesporu úchvatné. A ještě na něco nesmíme zapomenout, Aerobicfest by nebyl Aerobicfestem bez Romana Pastorka, který se nám po celou dobu stará o průvodní slovo i kvalitu ozvučení.

Že jste u nás ještě nebyli? Možná je čas to napravit a strávit příjemně říjnovou sobotu, co říkáte? Letos se koná 13. října v 9:00 hod. již 7. ročník Aerobicfestu. Znovu vám nabídneme pět lekcí – čtyřikrát tanečně a jednou protáhnout. Mrkněte na www.aerobicfest.cz a třeba i na fotky z minulých ročníků a přihlaste se, rádi vás uvidíme.

Aerobicfest Ostrava: Příběh skvělé akce z Moravskoslezského kraje

 

text: Za tým Aerobicfestu Petra, Míša a Marcela Aerobicfest, o.s., titulek Marcela Macáková, www.aerobic.cz, foto: archiv – 22. 09. 2012, 14.35:00

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist