Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Startuje nový ročník soutěže Dívka České republiky

Na přelomu března a dubna začíná nový ročník soutěže Dívka České republiky 2015.

„Dá se říct, že letošní ročník fakticky už začal. V polovině ledna jsme totiž spustili webové stránky www.divkaceskerepubliky.cz v nové a vylepšené podobě a zahájili jsme registraci soutěžících. Do nejužšího organizačního týmu také přibyla výrazná posila. Na pozici manažerky a koordinátorky pracuje několikanásobná vítězka soutěží krásy Denisa Biskupová,“ řekla ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Startuje nový ročník soutěže Dívka České republiky

Soutěž Dívky České republiky i letos nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní mohou nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. „Vizí akce, která se uskuteční už pošesté, je spojením krásy a sportu podněcovat dívky ke zdravému způsobu života. Chceme dívky rozhýbat, na druhé straně je budeme vést k péči o vzhled a estetiku a dokonalý mluvený projev,“ vysvětlila Kuklínková.

  • Soutěž má dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určená pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které se utkají slečny ve věku od 16 do 22 let.

„Princezny budou mít svoje základní kolo na akci s názvem Dívka České republiky Open, která se uskuteční v sobotu 28. března v hale ASK v Blansku. Tam se představí i soutěžící v nepostupových kategoriích Poupátko a Frajer (věk 3 – 6 let), Hvězdička (věk 10 – 12 let) a Poupě (věk 13 – 15 let). Finalistky hlavní kategorie budeme hledat nejen 28. března v Blansku, ale především na následujících castinzích, které se uskuteční v Brně, ve Frýdku-Místku, v Českých Budějovicích a v Praze,“ prozradil Pavel Šmerda, který má v soutěži na starosti PR a marketing.

Přihlásit na soutěž Dívka České republiky mohou zájemkyně nejpozději do 25. 3. 2015. Bližší informace a podrobnosti najdou na internetových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz.

Semifinále soutěže se uskuteční v pátek 10. 4. 2015 v Hotelu Sladovna v Černé Hoře. „Ze semifinále postoupí do finále osm dívek v hlavní kategorii a šest Princezen. Starší finalistky poté čeká soustředění v italském letovisku Gargano, budou relaxovat a připravovat se v Hotelu Sladovna v Černé Hoře a absolvují tréninky a adrenalinový den v hotelu Lidový dům v Lysicích a v kempu Baldovec. Mladší se na finále budou připravovat v Hotelu Sladovna v Černé Hoře a v Lysicících,“ nastínila Kuklínková.

Akce vyvrcholí finálovým večerem, který se uskuteční v sobotu 12. září 2015.

Termíny a místa castingů:

Blansko (hala ASK) – sobota 28. 3. 2015
Brno (Kavárna a restaurace Savoy) – úterý 31. 3. 2015
Frýdek-Místek (Penzion pod Kašnou) – čtvrtek 2. 4. 2015
České Budějovice (místo bude upřesněno) – pátek 3. 4. 2015
Praha (KHF Global) – sobota 4. 4. 2015 
  

 

22. 01. 2015, 21.04:31

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist