Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

14. ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu

Druhou červnovou sobotu Praha opět zrůžoví. V pravé poledne odstartuje na Staroměstském náměstí již 14. ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu. Růžový průvod povede 11 ambasadorek. Letošní motto zní: Před rakovinou prsu se neschováš.

14. ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovině prsu 2014. Autorkou dámské verze je mladá návrhářka a studentka Vyšší školy oděvního návrhářství v Praze 7 Lucie Bendlová. Dámské i pánské Tričko zakoupíte za cenu 399 Kč u AVON Lady a Gentlemanů a na zdravaprsa.cz.

Pro ty, kdo raději běhají, než chodí, máme skvělou alternativu. Ranní AVON předBěh s Ivou Pazderkovou v obráceném směru v den AVON Pochodu. A pokud raději běháte večer, je pro vás připraven i AVON Běh v rámci GP Batteries Night runu, který se během roku uskuteční v šesti českých městech. Při této příležitosti uvádí na trh společnost Nutrend jedinečnou sportovní láhev. Ta se spolu s oficiálními podkolenkami Běhu značky CEP a růžovými potítky stane jistě oblíbenou výbavou každé běžkyně. Příspěvek z registrací na akce, jakož i ze zmíněných produktů a setu baterií GP Batteries, bude věnován na konto AVON proti rakovině prsu.

14. ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu

Večer na oslavu úspěšného dne si můžete připít limitovanou edicí vína Cuvée Naděje, kterou speciálně u příležitosti AVON Pochodu 2014 uvádí na trh Zarazické vinařství. „Je nám velkou ctí podpořit projekt, který zachraňuje lidské životy,“ uvedl vinař Tomáš Zbořil. Zakoupením růžového vína ve vinařství, v síti Náš grunt a dalších vybraných místech přispějete 50 Kč na veřejnou sbírku.

 

09. 04. 2014, 22.39:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist