Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

FITFEST

Už potřetí se v tradičním květnovém termínu uskuteční FITFEST, den plný inspirativních, zajímavých a energií nabitých lekcí s předními českými i zahraničními prezentéry, který je určený nejen profesionálním instruktorům, ale všem, kteří rádi cvičí, tančí a tráví víkendové dny aktivně.

Na FITFESTU v Čechách poprvé představí svoji skvělou taneční dynamickou lekci Dance&Rhythm a také nový body mind koncept Body Art (kombinace dynamické yogy, pilates a tance).

Další taneční i kondiční lekce povedou známí a oblíbení čeští a slovenští prezentéři Lukáš Kolek, Milan Ondruš, Roman Ondrášek a Lenka Velínská společně s Viktorem Valíkem, finalistou soutěže pro nové talenty Aerobicmania Wanted.

Kromě zajímavého programu samozřejmě na všechny účastníky čekají také pozornosti partnerů akce, prezentační stánky a prodejní výstava sportovního oblečení a doplňků.

Nejlevnější předprodejní cena vstupenek je pouze 450,– Kč platí do konce dubna a počet míst je omezený, takže neváhejte a rezervujte si to své co nejdříve.

Přihlášky, další informace a program najdete na www.fitfest.cz a www.aerobicmania.cz.

Fitfest

 

13. 04. 2011, 20.19:49

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist