Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

FITNESS STORY v Olomouci

FITNESS STORY

Jednota těla, ducha a mysli – kongres Fitness Story 2 se blíží!

Kongres Fitness Story 2, největší akce H.E.A.T. Programu ve střední Evropě v roce 2010, rozvíří stojaté vody Olomouce 29.5. Znáte již H.E.A.T. Program? V tom případě přijed musíte, jelikož atmosféra bude zcela nenapodobitelná. Více jak 100 pásů Maxerrunner a Max Grossi i Marika Moretti, zakladatelé tohoto fenoménu, nejsou jediné lákadlo. Vašemi průvodci budou největší hvězdy H.E.A.T. Programu a výjimkou nejsou ani jedinečné lekce na živou hudbu, či s výkladem reakce těla na každou fázi lekce. To zajistí specialista na aktivní životní styl společnost NUTREND.

Z každé lekce bude věnována finanční částka na děti z dětských domovů, každý váš krok tudíž znamená vzkaz dětem a hlavně pomoc při jejich nelehkých osudech. Dalším lákadlem jsou lekce True Power Yogy pod vedením Maxe Grossiho a Mariky Moretti, či doprovodný program v podobě přednášek a zkrácených kurzů první pomoci.

Neváhejte a zarezervujte si svoji lekci přímo na eshop.heatprogram.cz v sekci Fitness Story 2 ještě dnes! Zbývají již poslední místa!

V případě zájmu volejte na 739 486 218, či pište mail na antispam

 

16. 05. 2010, 10.08:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist