Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Get in Balance

Na začátku Adventu přicházíme s novým – v pořadí osmým – vydáním prvních novin o józe Get in Balance. A protože Vánoce již klepou na dveře a Nový rok se svými předsevzetími čeká za nimi, zvolili jsme jako hlavní téma tohoto čísla TAJEMSTVÍ ŠŤASTNÉHO PROŽITKU.

Pokusme se nejen v čase vánočním udělat něco sami pro sebe, svou pozornost odvrátit od přecpaných výloh směrem ke své duši. Naučme se užít si tohoto mimořádného času s těmi, které máme rádi a tak, že na to dlouho nezapomeneme. To jsou ony šťastné prožitky, které se počítají. A jak to učinit? Mnoho rad, zamyšlení a tipů pro nadcházející období najdete v našich novinách.

V aktuálním zimním čísle vám nabídneme nejen setkání s výjimečnými lidmi, jako je herečka a výtvarnice Jana Krausová, všestranný umělec Roman Vojtek nebo světově uznávaná jogínka Nancy Gildoff, ale i několik receptů, jak relaxovat, meditovat, začít s domácí jógou praxí nebo instinktivním psaním. Taky si můžete přestavět byt dle svého Ming Kua čísla (feng shuej) nebo si jít navzdory zimě zaběhat.  Když budete všeho mít nad hlavu, zaujměte joni mudru, i ta nabízí mimořádný prožitek!

Krásné Vánoce a mnoho nezapomenutelných zážitků v roce 2010!

OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ a získejte CD Vaška Krejčíka

 

text: Kateřina Ondroušková, šéfredaktorka Get in Balance – 03. 12. 2009, 08.07:40

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist