Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Pozvánka: WELLNESS BALNEA

Stejně tak jako v minulých letech bude v Pražském výstavním areálu Letňany několik říjnových dnů věnováno zdraví, kráse a odpočinku, aktivnímu i pasivnímu. Ve dnech 8. – 10. října zde totiž budou souběžně probíhat veletrhy Wellness Balnea, Beauty Styl, Harmonie a Fitness Expo.  Pořadatelská společnost Terinvest získala pro veletrhy záštitu Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva zemědělství,  České asociace wellness, Svazu léčebných lázní, Sdružení lázeňských míst, Asociace bazénů a saun ČR, Asociace pracovníků v regeneraci  a Svazu ekologických zemědělců Pro-bio.

Wellness Balnea 
Již popáté se koná veletrh zaměřený na wellness, rehabilitaci, regeneraci a odpočinek Wellness Balnea. Kdo se chystá vybavit si své vlastní domácí „wellness centrum“ by rozhodně měl přijít nasbírat inspiraci stejně jako ten, kdo má v plánu rozjet podnikání v tomto oboru. Na veletrhu se budou prezentovat všichni významní dodavatelé na trh wellness – návštěvníci mohou zhlédnout například vybavení pro vodní procedury (bazény, whirlpooly, dřevěné vany), horké procedury (sauny, páry), fitness i wellness centra či potřeby pro masáže a kosmetické služby. Lákavý je i doprovodný program – návštěvníky čekají přednášky na téma zdravé výživy a hubnutí, ukázky mnoha typů relaxačních i rekondičních masáží, seminář pro zájemce o zdravotní cvičení tai – ti nebo možnost vyzkoušení diagnostiky pomocí iridologie. Profesionálové ocení odbornou konferenci s tematikou „Profesionální wellness centrum“, kterou zaštítily profesní sdružení firem z oboru. Více na www.wellness-balnea.cz. Aerobic.cz je mediálním partnerem.

Beauty Styl
Nově je pro návštěvníky veletrhu připraven veletrh Beauty Styl, který prezentuje nejnovější trendy z oborů kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu, bižuterie a módních doplňků. V rámci tohoto veletrhu vyhlašuje organizátor soutěž pod názvem COSMETIC DESIGN AWARDS – CODA. Tato soutěž bude probíhat ve třech kategoriích - NAIL ART, HAIRDRESSING a MAKE UP.

Harmonie
Již 14. ročník veletrhu Harmonie s sebou přináší novinku – orientaci na zdravou výživu a biopotraviny. Pořadatelská společnost Terinvest tak reaguje na obrovský nárůst zájmu o nákup biopotravin. Prezentovat se budou společnosti, které se orientují na produkci biopotravin – za všechny jmenujme například Biopekárnu Zemanka, které se již podruhé za sebou podařilo zvítězit v soutěži biopotravina roku. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý doprovodný program, jehož součástí budou například kurzy zdravého vaření.

Fitness Expo
První ročník výstavy Fitness Expo je inspirován úspěchem sekce fitness na loňském ročníku sportovního veletrhu Sport Prague. Od letošního roku tak budou moci zájemci o fitness pravidelně navštěvovat tuto unikátní výstavu, která bude přehlídkou posilovacích strojů všech předních výrobců, fitness doplňků a oblečení či sportovní výživy. Na letošní rok je plánován také velmi bohatý doprovodný program – vystoupení největších kulturistických es současnosti, osobností z oborů fitness a aerobic, vystoupení tanečních skupin, karatistů, akrobatů, zápasníků, boxérů, pravidelné cvičební lekce, užitečné přednášky a mnoho dalšího. Návštěvníky čekají také rozhovory, autogramiády a soutěže. Každý se také bude moci zapojit do fitness maratónu a prověřit si tak své schopnosti, rozhodně tak nebude od věci, přijít ve sportovním oblečení… Generálním partnerem je fitness & solárium BBC.

 

04. 07. 2009, 14.32:37

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist