Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

100 kol pro Schwinn Cycling Convention na WELLNESS MARATHON V O2 Aréně!

„WELLNESS je o fyzické a duševní pohodě, dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

O Schwinn Cycling  Convention, který bude jako každý rok součástí WELLNESS MARATHON v O2 Aréně, jsme si povídali s jeho organizátorkou a Schwinn Cycling Master Instructor Evou Kupkovou…

Jak na tebe, Evo, WELLNESS MARATHON jako akce působí a na co se na něm nejvíce těšíš?Eva Kupková
WELLNESS MARATHON na mě působí monstrózně a těší mě jeho každoroční posun k lepšímu. Je to jedna z mála akcí, kde je možné shlédnout wellness výstavu výrobků a služeb a současně se zde schází profesionální lektoři i široká veřejnost. Nejvíce se těším na nadšené účastníky Schwinn Cycling Convention, která se každým rokem rychleji zaplňuje. Jelikož mám tuto část WELLNESS MARATHONU organizačně na starosti a o tuto značku se osobně starám po celé České republice, je to pro mě hodně srdeční záležitost. Většinou zde oslovíme novou „aerobikovou“ klientelu - ženy se nechají strhnout, když vidí instruktora na kole, který umí pracovat s RYTMEM. Schwinn Cycling pracuje s rytmy hudby a využívá netradiční hudbu v porovnání s jinými indoor cycling programy. Proto určitě i letos spousta tanečnic a lidí, co se spinningu/indoor cyclingu bojí, po zhlédnutí našeho programu změní názor. Nezapomeňte, že na tuto část programu je nutné se rezervovat předem na
www.fitness-solutions.cz.

Pokolikáté budeš na WELLNESS MARATHON lektorovat a co od letošního ročníku očekáváš?
Lektorovat budu potřetí a organizovat už počtvrté. Čekám další posun k lepšímu jak v organizačním teamu, tak v teamu lektorském. Letos zapojíme do lektorského teamu i Martina Severu, který se stal instruktorem Schwinn Cyclingu. Chceme lidem dodat hlavně spoustu emocí, zábavy a energie, ale i trošku té teorie o správném a efektivním tréninku na indoor cycling kole. Očekávám, že se program Schwinn Cycling dostane opět o něco více do povědomí široké veřejnosti i instruktorů.

Proč by podle tebe měla veřejnost na WELLNESS MARATHON přijít?
Proč? Zcela jednoduše. Je to největší akce tohoto druhu v této části Evropy – o to nemůžete přijít! A můj vzkaz pro všechny: Každý lektor a spoluorganizátor této akce touží, aby se WELLNESS MARATHON vydařil co nejlépe. Chceme vás překvapit, potěšit, dodat energii a sdílet s vámi spoustu emocí… Kde jinde budete mít možnost zažít s tolika dalšími lidmi to samé?

Na co může veřejnost na letošním ročníku Schwinn cycling Convention těšit?
Jak jsem už řekla, bude to srdeční záležitost. Spousta hudby, kterou lidé ještě neslyšeli, a doufám, že je překvapí. Moje lekce je typ „fartlek“ což v originále znamená hra s rychlostí. Podstatou je neplánovaný terén, pro klienty je cesta překvapením a má charakter intervalu. Určitě to zároveň bude i taková imaginární cesta do našeho nitra...V pelotonu přátel a teamu skvělých lidí. Ostatní lekce Schwinn Cycling jsou vedeny lektory úrovně gold level, té nejvyšší, kterou v rámci našich školení máme. Jsem si jistá, že každý z našeho teamu bude mít připraveno něco speciálního a pro každého z nás je veliká čest být na pódiu této akce. Ráda bych poděkovala kolegům, kteří povedou lekce a také pomáhají s organizací i stěhováním kol. Jsou to Jirka Zeman, Jerónimo Soriano Lloret, Martin Večeřa a team FITNESS SOLUTIONS.

Přijďte se v neděli 6. června do O2 Arény odreagovat od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici! Vstupenky za 495 Kč zakoupíte na všech prodejních místech Sazka a.s., nebo na webovém portálu www.sazkaticket.cz. Přijďte na Corny Linea WELLNESS MARATHON.

PROGRAM AKCE naleznete na: http://www.wellnessclub.cz/marathon.html

Generální partner: CORNY Linea, hlavní partneři: NIVEA, LISTERINE, ORBIT Essentials

 

 

text: organizátor akce, foto: organizátor akce – 12. 04. 2010, 19.29:24

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist