Aerobic.cz Casopisek.czVyletiky.czFitcentraAerobic.cz

zákazník nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se

Vlastní vyhledávání

Trampolínky - Euforie - Balíček 3 DVD (Basic, New Energy a Choreografie)

Balíček 3 DVD (Basic, New Energy a Choreografie)

Katalogové číslo: 0802

Balíček 3 DVD (Basic, New Energy a Choreografie)Cena vč. DPH: 999,00 Kč

Sazba DPH: 19%

Obchod: Euforie (plátce DPH: ano)

Dostupnost: ihned k dodání

 ks 

 

.DVD z TRAMPIES edice - Basic je zaměřené pro začátečníky a na začátky na trampolínce. DVD obsahuje jednoduché cviky a sestavy, které zvládne úplně každý. Lekcí Vás provede enthusiastická Martina a kolektiv spolu se skvělou hudbou. DVD má 45 minut. Lekce obsahuje zahřátí, hlavní část, posilovací část a závěrečné protažení.

youtube: http://www.youtube.com/user/EuforieCR?blend=21&ob=5#p/u/15/E9Y67cHyGH4

2. DVD z úspěšné TRAMPIES edice - New Energy navazuje předešlé DVD zaměřené pro začátečníky. DVD New Energy obsahuje nové cviky, jejich kombinace a zábavné sestavy, které zvládne každý, které Vás nadchnou, budete se u nich bavit a hlavně potit! Lekcí Vás provede energická Eli a kolektiv spolu se aktuální energickou hudbou. DVD má 55 minut. Lekce obsahuje zahřátí, hlavní část, posilovací část a závěrečné protažení. DVD je vhodné jak pro domácí cvičení, tak pro instruktory pro inspiraci k osvěžení jejjich tréninkové rutiny.

youtube:http://www.youtube.com/watch?v=44xQKviJi98

3.DVD z úspěšné TRAMPIES edice - Choreografie navazuje na předešlé DVD New Energy. Obsahuje nové cviky a nápaditou choreografii, kterou zvládne každý. Lekcí Vás provede zkušená Lucka, Eli a Dita s energickou hudbou. DVD má 55 minut. Lekce obsahuje zahřátí, hlavní část, posilovací část a závěrečné protažení. DVD je vhodné jak pro domácí cvičení, tak pro instruktory pro inspiraci k osvěžení jejjich tréninkové rutiny.
Načerpejte novou inspiraci!