Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Nápovědník Moniky Horákové

1.   Povolání + životní motto + znamení zvěrokruhu
Ředitelka agentury Miss Aerobik Models.
Co Tě nezabije, to Tě posílí.
Štír.

2.   Co mám nejraději na jaře
Miluji teplo, proto, když na jaře vyleze první sluníčko a já mohu ze svého šatníku vyndat lehké oblečení, jsem nadšená.  S příchodem jara se k mé radosti nemění pouze počasí, ale i nálada lidí. Mám ráda, když se lidé usmívají.

3.   Kniha, která má čestné místo v mojí knihovně
Čestné místo má v mé knihovně určitě knížka „Honzíkova cesta“. Je to kniha, která v mé knihovničce leží nejdéle a zároveň je to i první knížka, kterou jsem kdy přečetla.

4.   Film, na který se mohu dívat znova a znova
Vratné lahve od režiséra Svěráka.

5.   Muzika, která mi vždycky zvedne náladu
Justin Timberlake, Phil Collins.

6.   Můj ranní rituál 
Příprava a vypití si čaje.

7.   Osvědčené trvalky mojí ledničky a spíže
Sýr eidam 30%, sladkosti.

8.   Pitný režim + doplňky stravy
Denně vypiji zhruba 3 litry vody. Doplňky stravy používám zřídkakdy. Když už nějaké používám, musím jim věřit. V současné době je to Aloe Vera v tekuté formě.

9.   Vysněná (ale zrealizovaná) dovolená mého života
Miluji Španělsko a těžko kdy ho jiná země předčí. Zatím nejkrásnější dovolená byla v roce 2006 na španělském ostrově Mallorca.

10.  Moje kosmetická výbava 
Velká. Raději vše nebudu jmenovat, ale myslím si, že v kabelce každé ženy by neměl chybět parfém, pudr, lesk na rty a řasenka. Bez této základní výbavy se neobejdu ani já.

11.  Věci, za které utrácím nejvíce peněz 
Boty, kabelky.

12.  Prodejny, kde rád nakupuji potraviny 
Jednoznačně řetězec Hypernova, kde oceňuji velký výběr všeho, na co si jen z potravin vzpomenu. Také mám ráda malé soukromé pekárny.

13.  Pohybové minimum každého dne
Ranní běh po bytě ve shonu, večerní streching. To je pro mě minumum, kterého dosahuji velmi nerada. Mám ráda pohyb, proto jsem ráda, když dosahuji svého maxima a chodím pravidelně cvičit.

14.  Kavárna nebo hospůdka, kam se rád vracím
Café Bajer – Pardubice. Restaurace Septima – Poděbrady.

15.  Jeden oblíbený recept na zdravé jídlo a jeden na jeho pravý opak („výživová vražda“)
Velice rychlé a chutné je vegetariánské jídlo – rýže s vajíčkem. Pro někoho to možná vyzní „nechutně“, ale zkuste to: uvařenou osolenou rýži vsypeme na pánev a vylijeme do ní rozmíchané vajíčko. Promícháme a za stálého míchání vaříme cca 3 minuty. Na závěr posypeme pórkem či jinou zeleninou. Výživová vražda, kterou ale miluji, je banán v čokoládě s pravou domácí šlehačkou.

16.  Ideální relaxace po namáhavém dni
Jak kdy. Záleží na typu únavy. Pokud jsem unavená fyzicky, miluji relaxovat ve vaně nebo si zajít na dobré jídlo do zajímavé restaurace. Pokud jsem naopak unavená psychicky, nejlepším lékem je pro mě sport nebo úklid bytu.

17.  Dárek, který mě nejvíce potěšil
Mým životním dárkem je to, že mám úžasnou rodinu.

18.  Moje aktivity v roce 2009
Téměř všechny mé aktivity budou spojené s rolí ředitelky v agentuře Miss Aerobik Models. Jako ředitelka mám své sny a cíle, které chci uskutečnit a věřím, že se naše agentura stane silnou a stabilní. Další aktivita, které se chci alespoň částečně věnovat je mé patronství Dětského domova v Pardubicích. Patronkou jsem od roku 2007, pár úspěšných projektů pro tento domov už mám za sebou a chci v nich určitě pokračovat.

19.  Vzkaz čtenářům aerobic.cz
Jak se zpívá v jedné písničce: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ Proto si váš život udělejte krásný, radujte se z každého dne, sportujte a milujte se.

 

05. 05. 2009, 19.47:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist