Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Nápovědníky

Hana Lang: Nápovědník

Povolání:  
Jsem výživová poradkyně a profesionální osobní trenérka. Mé povolání je mým velkým koníčkem. Práce s lidmi, strava, sport, to vše mě naplňuje a neskutečně baví. Uvědomila jsem si, že mi ještě chybí psychická stránka jedince,  a proto jsem začala studovat psychologii.

Znamení zvěrokruhu:
Jsem narozená ve znamení Štíra. Hloubavé přemýšlení Štíra se u mne odráží v celém životě.

 

Hana Lang

Můj nejoblíbenější film
Čokoláda  - miluju jeho atmosféru, ale hlavně smyslnost hlavní hrdinky a její styl přípravy čokolády. Věřím tomu, že jídlo chutná tak, jakou náladu a osobnost má kuchař, který ho připravuje. Ve východních kulturách to vědí, na západě nevědomky konzumujeme fast food připravovaný puberťáky na brigádě a česky nemluvícími cizinci.

Moje nejoblíbenější restaurace
vzhledem k výše zmíněnému je to se mnou těžké. Ráda chodím jen do restaurací, kde je na kuchaře vidět, při mém příchodu se mile usmějí a po celou dobu vaření je jim vidět na ruce, nebo minimálně sami jídlo vydávají. V Praze je jich málo, ale jsou! A věřte, že jídlo tam je vždycky chutné.

Co nesmí chybět v mé knihovně
Jelikož sama ráda vařím, tak kuchařky ze všech koutů světa. Když mě na dovolené zaujme tamější kuchyně, vezu si domů mezi suvenýry i kuchařku. Kdo neumí německy a anglicky, ten by si u mě doma moc nepočetl. V poslední době jsem ulítla na knihách Dalai Lamy v Aj. Když potřebuji odpočinek, čtu si poezii nebo listuji v knihách významných i nevýznamných malířů.

Jak trávím svůj volný čas
Můj volný čas = čas na rodinku. Mám dva syny, oba sportovce. Volný čas trávíme buď úplným válením se u telky a nicneděláním, které potřebujeme po našem aktivním týdnu, nebo sportujeme. Jak jinak?

Kde trávím nejraději dovolenou
Jsem ještě mladá a k mládí patří cestování, takže i já velmi ráda cestuji. Nejraději ovšem do hor. Miluji Alpy ve všech jejich zemích. V Rakousku a Německu jsem ale nejčastěji. V létě na kola a túry, v zimě na lyže. Občas zvládneme i nějaký ten vysokohorský golfíček. To je ale naprostá nádhera. Umím sebou i fláknout na pláž a nic nedělat.... No jo, to jsem zatím zvládla tak dvakrát za život.

Hana Lang

Kdo mě během mé pracovní kariéry nejvíce ovlivnil
Asi David Kirsch, německý právník, kterého nebavilo právničit, tak se stal osobním trenérem a dotáhl to na jednoho z nejuznávanějších osobních trenérů na „Manhatnu“. Líbí se mi americký styl trénování, kdy se osobní trenér nedegraduje na podavače činek a držák ručníku, ale lidé si cení jeho znalostí v oblasti anatomie, fyziologie, výživy a psychologie.  Pokud je ovšem má!

Kde působím nyní
Momentálně jsem koordinátorkou trenérů ve Face Czech fitness ve Stodůlkách. Díky své pozici mohu konečně ovlivnit děj ve fitness a v přístupu ke klientovi. Takže u nás každý klient musí nejprve na vyšetření k fyzioterapeutovi, který je v kontaktu s trenéry. Vždycky jsem o takovém systému ve fitku snila a teď to opravdu běží. Trenéři jsou u nás školeni v oblasti fyzioterapie a plánuji i školení mentálního tréninku a psychologie. Také se zde nachází moje ordinace zdravé výživy, kam za mnou může přijít kdokoli, nejen klienti fitness.

Mé plány do budoucna
v nejbližší budoucnosti - to znamená za měsíc - odjíždím na 4 týdenní pobyt na Srí Lance. Jsem fanoušek Auyrvédické stravy i medicíny a jógy, tak doufám, že se vrátím plná nových inspirací do budoucího pracovního, ale i soukromého života. O daleké budoucnosti moc nepřemýšlím.... nechám se překvapit, co krásného a zajímavého si pro mne osud připravil.
  

 

27. 03. 2012, 09.31:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist