Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Známe finalistky 13. ročníku Miss aerobik!

V pražském Klementinu naměřili 31. května teplotní rekord všech dob, ale v hale Lužiny to ten den pranic neubralo téměř šedesáti semifinalistkám 13. ročníku soutěže Miss aerobik na úsilí probojovat se mezi deset vyvolených pro podzimní finále.

Krása se snoubila s pohybem a napětím i v sálající peci, v kterou se sportovní hala během dne proměnila. Soutěžilo se pod záštitou ing. Petra Hejmy, starosty městské části Praha 1. Dívky a ženy čekaly nástrahy čtyř disciplín. Nejprve je důkladně prověřil v aerobiku populární lektor Roman Ondrášek (Face Czech). Semifinalistky byly rozděleny do dvou skupin, aby na ně porota takříkajíc lépe viděla. Průběžným pořadím pak řádně zamíchala jediná měřitelná disciplína, a sice závod na eliptickém trenažéru od Fitnesslandu. Do minutové „jízdy“ daly soutěžící vskutku maximum sil – už proto, že druhou polovinu zápolení tvořily konverzace s moderátorem Petrem Salavou a promenáda v plavkách. Nutno dodat, že při rozhovoru měly dívky a ženy zaujmout porotce rovněž výběrem vhodného oblečení. Což trojnásob (takový byl bodový koeficient) platilo při závěrečném představení v plavkách. Neboť i tady platilo, že šaty dělají člověka...

Porota v čele s osvědčeným předsedou dr. Marcelem Stašou pracovala celý den v horku velmi svědomitě. Tvořili ji: Mgr. Jana Čejková, ředitelka soutěže a majitelka licence; Dr. Zdeněk Bareš, výkonný ředitel Care Alfa; Monika Horáková, úřadující Miss aerobik 2007; Dr. Jan Hejma, prezident České asociace wellness; Ida Křížová, zástupce firmy Mamadam; Ing. Petr Havlíček, konzultant pro výživu; Jana Osztenyiová, I. vicemissis aerobik 2004; MUDr. Magda Stašová, zástupce společnosti Care Alfa; Kateřina Wiesnerová, Miss aerobik 2006; Mgr. Luboš Focko, advokát; Soňa Kupcová, choreografka a tanečnice, vedoucí týmu finalistek Miss aerobik; Karel Petrák, šéfredaktor internetového portálu sportovní noviny.cz; Mgr. Kateřina Veverková, choreografka a marketingová manažerka firmy Noen, partnera soutěže Miss aerobik 2008; Ivana Žídková, podnikatelka; Martin Chrz, zástupce firmy Fitnessland; Eva Jasanovská, modelka a PR manažerka; Gabriela Baňová, modelka a tvář světových časopisů, dietoložka.

Verdikt zmíněných žen a mužů nakonec poslal do finále 13. ročníku těchto deset účastnic podle abecedního pořadí (mimochodem, všechny jsou svobodné): Petra Adámková (Ostrava, projektant, 25 let, 168 cm/50 kg), Veronika Bartošová (Liberec, studentka, 19 let, 171/54), Táňa Bednářová (Praha, studentka, 24 let, 166/57), Michaela Benková (Třebíč, studentka, 18 let, 170/51), Kristýna Billová (Bernartice, studentka, 21 let, 168/53), Michaela Marešová (Dalovic u K. Varů, studentka, 22 let, 172/62), Kateřina Melišová (Plzeň, servírka, 21 let, 173/52), Klára Novotná (Kutná Hora, studentka, 21 let, 170/58), Alena Pšejová (Uničov, logistik, 22 let, 165/50), Julie Wohaková (Jindřichův Hradec, asistentka vedení společnosti, 27 let, 168/52).

Program osvěžili písničkami skupina Rangers Band s kapelníkem Jiřím Kalešem a zpěvák Josef Vágner (Skokan roku v anketě Český slavík 2007). Ukázky bojových umění předvedl Karel Strnad, prostor dostaly exhibiční vystoupení aerobiku finalistek soutěže Miss aerobik 2007 v čele s úřadující královnou Monikou Horákovou.

zleva Veronika Bartošová, Táňa Bednářová, Michaela Benková, Kristýna Billová, Petra Adámková, Michaela Marešová, Kateřina Melišová, Julie Wohaková, Klára Novotná, Alena Pšejová

 

text: CARE ALFA, foto: Zbyněk Čejka – 03. 06. 2008, 13.54:58

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist