Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

V Nitře i v Šumperku už znají své regionální vítězky Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic tour

img-5056.jpgimg-5234.jpgimg-5241.jpg
img-5270.jpgimg-5278.jpgimg-5285.jpg
img-5290.jpgimg-5297.jpgimg-5314.jpg

Cvičebních akcí je jak po České, tak po Slovenské republice mnoho, ale jedna se vymyká a to regionální Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic tour 2015. Na ní se vybírají adeptky dvou kategorií na královny sportovní krásy. A to Minimiss a Miss Aerobic. O víkendu 7. a 8.3. se konaly dvě zastávky. První v Nitře a druhá v Šumperku. Jak probíhaly, co se dělo? Jiří Gruntorád to pro Aerobic.cz sepsal.

První zastávka se konala v nádherném krajském městě Nitra, které má 83 tisíc obyvatel. Vše se odehrávalo v OC Centro. Pořadatelkou byla loňská finalistka Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic 2014 Nikol Melišová. Vše odstartoval v jedenáct hodin dopoledne moderátor Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic Jirka Gruntorád. Normálně by pak nastoupila na podium dvojice Martina Maloušková, Lenka Šubová, ale Jirka se hecnul a obě kategorie si odlektoroval. Dámy ho na podiu samozřejmě doprovázely a moc jim to nejenom sluší, ale jako lektorské trio zvládají vše na výbornou.

Hned na to následovala konverzace, exhibice a šlo se vyhlašovat. Každá z přítomných slečen i dívek si odnesla spoustu nádherných dárků od partnerů a sponzorů. Vyhrát ovšem mohla jenom jedna. V kategorii Miss zabodovala ĽUBICA PÍSARÍKOVÁ. Kategorii Minimiss pak ovládla VIKTORIA VEĽKÁ. Děkujeme všem za úžasnou zastávku v Nitře a Nikol za parádní organizaci!

Druhý den nás vítal prosluněný Šumperk. Trochu jsme se báli, že hezké počasí odradí ať už malé, nebo velké slečny. Opak byl pravdou. Bylo vás tolik, že registrace trvala neuvěřitelných 120 minut. Dokonce jsme museli posunout start tourky v Šumperku, aby se poslední registrované stačily převléci. Děkujeme za tak velký zájem!

Pak už to šlo ráz na ráz. Cvičení obou kategorií, módní přehlídka, konverzace s moderátorem Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic tour 2015 Jirkou Gruntorádem, exhibice, úžasná open hour s Jirkou a Tamarou Jiříkovou (vicemistryně světa, mistryně Evropy a trenérka aerobiku - pozn. redakce) a na závěr velké vyhlašování. Nutno podotknout, že porota to opravdu neměla jednoduché, protože malých i velkých slečen bylo obrovské množství.

Kdo byl ale ten nej v Šumperku? V kategorii Minimiss vyhrála KRISTÝNA MANDOUSOVÁ. V dospělácké kategorii Miss pak první místo brala KATEŘINA KAUTSKÁ. I tady postoupilo dalších devět dívek z každé kategorie do českého semifinále, které se bude konat 13. června v Olomouci.

Na závěr velké díky vám všem z Šumperka a také úžasné organizátorce Denise Venosové.

Více informací můžete najít na webu soutěže, Facebooku a Instagramu. Záznam ze všech regionálních kol uvidíte o víkendu 25. a 26.4.2015 na České i Slovenské televizi.
A kam si můžete přijít zacvičit open hour, nebo se nominovat mezi semifinalistky příště? 28.3 do Českých Budějovicích, 4.4. se na Vás těší ve Zlíně, 5.4. v Hradci Králové a 19.4. v Bratislavě.

Hezký březen a na jeho konci na jihu Čech naviděnou!

Nejčtenější články na Aerobic.cz:

  1. Proč dnes aerobik u lidí prohrává?
  2. Litex aerobic show 2
  3. FITNESS MARATHON V KONGRESOVÉM CENTRU PRAHA
  4. Fotogalerie: Jana Havrdová
  5. Fotogalerie: MS ve sport. aerobiku, fitness týmech a Hip Hop (Austrálie 2011)
  6. Fotogalerie: Reebok European Star Dance & Fitness Show
  7. Neděle pro Vaše srdce
  8. Fotogalerie: Aquila Aerobic Open 2008
  9. Portrét: Jana Havrdová
  10. Fotogalerie: Finále Miss aerobik 2009
 

text: Jiří Gruntorád, foto: mr.jahOOda – 22. 03. 2015, 19.02:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist