Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Semifinále Miss aerobik 2009

V sobotu 6. června 2009 se v Club Hotelu Praha Průhonice konalo semifinále soutěže CORNY Linea Miss Aerobik 2009 a zároveň finále Miss Aerobik Junior ČR 2009. Prezentovalo se zde více než 140 pohybově nadaných dívek. Kromě sportovního klání šlo především o velmi příjemnou zábavu a atraktivní podívanou.

Miss Aerobik Junior ČR 2009
V kategorii Miss Aerobik Junior se na prvním místě umístila půvabná Renáta Kocourková z Jičína. První vicemiss se stala Petra Vondráčková z Ostravy, těsně za ní pak skončila Pavla Doleželová ze Šumperka. Ceny dívkám předala náměstkyně primátora hl. m. Prahy Ing. Marie Kousalíková spolu s Jiřím Zedkem ze společnosti Hero Czech, jež reprezentuje značku CORNY Linea, generálního partnera soutěže a Jitkou Mikolášovou, výkonnou ředitelkou soutěže. Samotné korunovace se ujala Ivana Šťávová, Miss Aerobik Junior 2008. Nyní nezbývá než těšit se na velké česko-slovenské finále, které je plánováno na podzim 2009.

CORNY Linea Miss Aerobik 2009
Také všechny semifinalistky Miss Aerobik odvedly obdivuhodné výkony a skvěle dostály tvrzení, že ve zdravém těle je zdravý duch. Dívky během finále dostaly též tradičně možnost krátkého představení sebe sama - kromě sportu se mezi koníčky kandidátek dostal i „gaučing“ či čokoláda. Při promenádách (společenské šaty a tradiční promenáda v plavkách) dívky nechaly porotu nahlédnout do svého šatníku. Vybrané finalistky již za tři týdny čeká první velké soustředění. Budou jim pořízeny první profi modelingové fotky a k dispozici budou mít samozřejmě poradce z řad odborníků: výživového poradce Petra Havlíčka, trenéra World Class Vladimíra Korbela, ředitelku modelingové agentury Miss Aerobik Models Moniku Horákovou a chybět nebude ani trenér aerobiku. Patronem výkonnostní disciplíny ve veslování se stane český olympionik z Athén Jakub Hanák. A protože krásu je potřeba umět patřičně zdůraznit, o vizáž dívek a hairstyling se postará X-Style beauty a značka L´Oréal Professionel.

Výsledková listina Miss Aerobik 2009

Kateřina Těšitelová, Hradec Králové, 19 let
Simona Nedvědová, Kladno, 21 let
Zlata Hrudková, Kladno, 20 let
Kateřina Šteflová, Kolová, 21 let
Petra Trojanová, Jihlava, 25 let
Mirka Hladilová, Boskovice, 18 let
Markéta Hozknechtová, Plzeň, 22 let
Andrea Zemánková, České Budějovice, 18 let
Silvie Galíková, Zlín, 21 let
Dana Pochylá, Zlín, 19 let
Veronika Šindelářová, Příbram, 20 let
Pavla Vašíčková, Karlovy Vary, 24 let
Monika Krajčová, Praha, 20 let

 

foto: www.missaerobik.cz – 09. 06. 2009, 08.05:16

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist