Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Přípravy na finále Miss aerobik 2016 vrcholí

Přípravy na finále Miss aerobik 2016 vrcholíPřípravy na finále Miss aerobik 2016 vrcholíPřípravy na finále Miss aerobik 2016 vrcholí

Během víkendu 22. - 23. října se konalo v Sokolovně Průhonice čtvrté a předposlední velké soustředění finalistek Miss aerobik 2016.

Program soustředění byl věnovaný všem čtyřem disciplínám, ve kterých budou dívky soutěžit.  První z nich bude jízda na rotopedu. Ačkoli se na kole přímo nejezdilo, zlepšit fyzičku si finalistky mohly během nacvičování úvodního exhibičního vystoupení s choreografkou Miss aerobik Terezou Puchtovou.

Práce na této společné taneční sestavě bylo opravdu mnoho a dívky ze sebe vydaly naprosté maximum. Druhou soutěžní disciplínou finálového večera bude aerobik. Dohled nad ním si vzal na starosti trojnásobný mistr světa v párovém aerobiku Pavel Sirotek. S ním dívky trénovaly jak individuální volné sestavy, tak i tu společnou. 

Cenné body bude porota také rozdávat za konverzaci s moderátorem Petrem Svěceným. A ten na soustředění samozřejmě nesměl chybět. S každou finalistkou pečlivě vybral témata rozhovoru, kterými chtějí během finálového večera pobavit diváky. Poslední tradiční disciplínou, která je oblíbená zejména u pánů, bude promenáda v plavkách. Choreografii do svých rukou vzala opět Tereza Puchtová a samotnou chůzi na podpatkách dívky trénovaly s Kateřinou Kučerovou, II. vicemiss aerobik Junior 2015. 

Ve hře kromě prestižního titulu Miss aerobik 2016 jsou hodnotné ceny.  Vítězky obdrží korunku, pohár, lyžařské zájezdy, dárkové vouchery v hodnotě 5 000 Kč na nákup sportovního oblečení v pražské prodejně Nike Prague, celoroční permanentky do Fitness Victory, školení Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz a další zajímavé dárky. Celková vítězka navíc dostane auto Škoda Rapid, které jí na rok kralování zapůjčí Auto Louda. Všechny dívky si pak domů odvezou rotopedy značky TUNTURI, luxusní bižuterii, kosmetiku, sportovní oblečení a obutí, plavky a mnoho dalšího. A celková vítězka Miss aerobik Sympatie, která vzejde z hlasování čtenářů u mediálních partnerů, získá voucher na 5denní pobyt pro 2 v Penzionu Hulín u Sedlčan, kde měly finalistky letní soustředění.

Která finalistka se stane nejkrásnější sportující dívkou České republiky pro rok 2016? To se dozvíme už 14. listopadu v Kongresovém sále Hotelu Olšanka Praha. Vstupenky na tento večer jsou stále k dispozici a objednat si je můžete na adrese info@missaerobik.cz. Cena je pro dospělého člověka 300 Kč a děti do 15 let mají vstupné za 150 Kč. Záznam z finále  odvysílá televizní stanice O2 TV Sport.  

 

text: Markéta Pospíšilová, foto: archiv Miss aerobik – 26. 10. 2016, 20.41:24

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist