Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Natálie Pilná se stala Miss aerobik ČR

Natálie Pilná se stala Miss aerobik ČRNatálie Pilná se stala Miss aerobik ČR
Natálie Pilná se stala Miss aerobik ČRNatálie Pilná se stala Miss aerobik ČR


Ve 20. finále Miss aerobik ČR, které se uskutečnilo v pražském Congress & Wellness Hotelu Olšanka, zvítězila dvacetiletá studentka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Natálie Pilná z Hradce Králové.Miss aerobik Sympatie Kateřina Kautská

I.    vicemiss aerobik Sára Vartová z Děhylova
II. vicemiss aerobik Sabina Škrabská z Horního Bezděkova
Miss aerobik Sympatie Kateřina Kautská 

Hlavy vítězek ozdobily originální korunky s drahokamy z dílny Stefany-šperky.  První tři dívky navíc získaly vouchery na týdenní zájezd do lyžařského ráje ve Francii od CK Beta Tour, vouchery na školení Core Českého svazu aerobiku a fitness, vouchery na sportovní zboží od Nike Prague a Fitness Menu. Společnosti TUNTURI, specializující se na domácí fitness, věnovala spoustu cen a především si všechny finalistky odvážely domů luxusní domácí rotopedy této značky.Vítězka pak získala také klíčky od nového auta Škoda Rapid, které jí na rok zapůjčila společnost Louda Auto.
VI.    

Jedenáct půvabných dívek usilovalo o vítězství ve finále, které moderovali Mgr. Jana Havrdová a Petr Vojnar, tradičně ve čtyřech disciplínách. Nenechte si ujít záznam na Česká televize Sport v sobotu 25. 11. od 21 hodin, kde vše zajímavé uvidíte.

Titul MiniMiss aerobik 2017 získala devítiletá Aneta Bedrnová z Poděbrad, druhé místo vybojovala ještě osmiletá Veronika Uchytilová ze Stráže nad Nisou a třetí místo patří desetileté Veronice Novákové ze Zlína.

 

text: tisková zpráva, foto: archiv pořadatele soutěže – 20. 11. 2017, 21.30:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist