Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss Aerobik vyhlašuje boj nezdravé „kráse“

Soutěž zdravé krásy – i tak by se dala nazvat zbrusu nová podoba projektu Miss Aerobik České republiky, jehož semifinále se uskuteční již 6. června 2009 v Club Hotelu Praha-Průhonice. Miss Aerobik ČR klade důraz právě na půvab, který je spojený se sportem, zdravým životním stylem a radostí ze života. Je to krok ke kráse s rozumem, v jejímž světě nebudou modelky na molech omdlévat vyčerpáním.

O tom, že na hubnutí hladověním není nic přínosného, se popsaly již celé stohy papíru, ale v běžné modelingové praxi se bohužel s tímto tvrzením dívky příliš nesetkají. Miss Aerobik České republiky a s ní spjatá modelingová agentura Miss Aerobik Models proto přichází s novým trendem „fitness modelingu“ – dávají si záležet na tom, aby krása byla opět spojena se zdravým tělem a stylem života. Ne nadarmo se totiž tvrdí, že „ve zdravém těle zdravý duch“.

Táňa Bednářová, vítězka loňského ročníku, kterou důvěrně známe také z týmu Veroniky Vrzbové k tomu říká: „Soutěž Miss Aerobik ČR mi dala možnost seznámit se s lidmi, kteří pracují jako opravdoví profesionálové a nechybí jim odhodlání, energie a sportovní nadšení. Díky agentuře jsem navíc získala spoustu modelingových a sportovních zakázek a jistotu, že mě nikdo nebude nutit do neuváženého hubnutí, protože tak to v Miss Aerobik ČR naštěstí není.

O tom, že sport a krásné dívky prostě patří k sobě, se budou moci diváci přesvědčit 6. června na semifinále Miss Aerobik České republiky 2009 v Club Hotelu Praha-Průhonice. Soutěžní disciplíny, mezi kterými nebude samozřejmě chybět ani aerobik, slibují příjemnou podívanou a inteligentní zábavu. Kromě hlavní kategorie Miss Aerobik (18 – 30 let) se bude hlasovat také o postupujících v kategorii Miss Aerobik Junior (14 – 17 let). Semifinále a zároveň i finále v kategoriích MiniMiss (6 – 10 let), Kadet (11 – 13 let), a Missis (31 a více let), se uskuteční v sobotu 13. 6. 2009 v kladenské sportovní hale.

A protože ve světě sportu se oceňují nejen nejlepší výsledky, ale také dosažený pokrok, v letošním roce se bude na podzimním finálovém večeru, který se uskuteční v prostorách TOP HOTELU Praha, vyhlašovat i Miss Aerobik Star. Titul získá dívka, která v přípravné fázi zaznamená největší posun kupředu ve fyzických parametrech (poměr svalové hmoty a tuků, fyziologie těla), ve fyzické výkonnosti, v aerobiku a modelingu jako takovém. Novinkou oproti předchozím ročníkům jsou také hodnotné ceny, na které se vítězky mohou těšit – po dobu svého kralování budou mít missky k dispozici luxusní vůz, těšit se mohou též na nové bydlení.

Partneři Miss Aerobik 2009: L’ORÉAL PROFESSIONNEL, Natland Group, TOP HOTELS GROUP a.s., MATRIX, Havel&Holásek, USA Pro, X-STYLE Beauty, Rowline, Face Academy Czech, Český svaz aerobiku, Soho Restaurant, Barbie.

Mediální partneři Miss Aerobik 2009: BOOMtv.cz, sportovninoviny.cz, aerobic.cz, Dieta, Fitstyl, Yellow, TV Pohoda.

Miss aerobik podporuje a spolupracuje: Adrenalin bez bariér, Real Top Praha, Nadace Leontinka.

 

27. 05. 2009, 08.26:14

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist