Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss aerobik v USA PRO

miss-aerobic-2.jpgmiss-aerobic-usa104.jpgmiss-aerobic-usa11.jpg
miss-aerobic-usa112.jpgmiss-aerobic-usa127.jpgmiss-aerobic-usa13.jpg
miss-aerobic-usa132.jpgmiss-aerobic-usa133.jpgmiss-aerobic-usa3.jpg

Značka USA PRO se v letošním roce stala poprvé partnerem soutěže CORNY Linea Miss Aerobik České republiky 2009. Oblečení USA PRO provází finalistky od samého začátku putování soutěží. Při postupu do finálové třináctky oblečení nejen vyhrávají, ale dostávají k dispozici na celou dobu klání, soustředění a samozřejmě i na finálový večer a exhibiční vystoupení.

„Letošní ročník soutěže Miss Aerobik je svým způsobem výjimečný. Od minulých ročníků prodělal řadu změn vedoucích k modernizaci a celkovému zlepšení. Právě proto jsme oslovili značku USA PRO, která perfektně spojuje naše cíle. Oblečení je krásné, kvalitní, je určené ženám a samozřejmě pro sport,“ říká Jitka Mikolášová, výkonná ředitelka Miss Aerobik, a.s.

„USA PRO je značka pro ženy silné, krásné a sportovně založené. Protože dlouhodobě spolupracujeme s FACE CZECH ACADEMY a účastníme se soutěží v aerobiku a fitness, je spolupráce s Miss Aerobik logickým pokračováním našich dosavadních aktivit“, říká Eva Hrachová ze společnosti Nivosport zastřešující značku USA PRO v ČR. “Věříme, že se spolupráce bude nadále vyvíjet a přejeme dívkám hodně štěstí v soutěži i v životě“.

 

15. 08. 2009, 07.52:43

Přečtěte si také

Vše o MISS AEROBIK

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist