Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss aerobik ČR 2012: Souboj o dvanáct finálových míst vrcholí tuto neděli

Foto Zbyněk ČejkaFoto Zbyněk ČejkaFoto Zbyněk Čejka

Semifinále soutěže Miss aerobik proběhne 14. října 20012 ve sportovní hale SK Lužiny v Praze 5 od 9.30 hodin. Porota ten den určí 12  finalistek Miss aerobik. Vedle osmnáctiletých a starších dívek, budou soutěžit o 6 postupových míst také dívenky v nejmladší kategorii MiniMiss aerobik. Navíc budu známy i vítězky Miss aerobik Junior a Miss aerobik Kadet.

Kdo  uspěje ve sportovní soutěži- cvičení aerobiku podle lektora Jiřího Gruntoráda a při konverzaci na vylosované téma a v disciplíně? A co teprve promenáda v plavkách? Vedle lektora aerobiku Jiřího Gruntoráda povedou lekci aerobiku pro MiniMiss aerobik Eva Ekrtová, pro kadetky Veronika Bartošová a pro Juniorky Aneta Kuklínková, dívky, které v minulosti uspěly ve finále Miss aerobik.

Soutěžící budou usilovat nejen o tituly či o finálová místa, ale čekají na ně zajímavé ceny v podobě broušených pohárů, korunek a stuh, medailí, ale na vítězky ve finále čekají zájezdy do zahraničí, kosmetické balíčky, balíčky zdravé výživy, sportovní a společenské oblečení. Poprvé v historii dostanou vítězky všech kategorií diamantový šperk! A nutno zdůraznit, že na akci budou přítomny televizní kamery, když záznam celého dění,   odvysílá ČT 4 v sobotu 20. října od 16.50 hodin.

 

11. 10. 2012, 15.28:48

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist