Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss aerobik ČR 2007 je opět tady!

Chcete se stát Miss aerobik České republiky 2007? Pak musíte kromě toho, že pravidelně chodíte na aerobik, udělat první krok na některé z akcí Missaerobik tour. Ta je i letos postupovým kolem! Platí to nejen pro hlavní kategorii, ale i pro minimiss, kadetky, juniorky i „missisky“.

Junior se deset nejlepších kvalifikuje do celostátního základního kola 12. května rovněž na Lužinách. „Tour“ je postupovým kolem i pro účastnice kategorie Missis – tři nejlepší postoupí přímo do celostátního finále 3. června v Praze na Lužinách. 

Disciplíny na „tour“: cvičení aerobiku se známým lektorem Romanem Ondráškem, Katkou Wiesnerovou (Miss aerobik 2006 – bude také předcvičovat „minimisskám“), Janou Šmídovou (I. vicemiss – má rovněž na starosti kadetky) a Markétou Buchmajerovou (II. vicemiss- bude předcvičovat společně s lektorem v kategoriích: Miss, Junior a Missis), konverzace s moderátorem Petrem Salavou. V programu Miss aerobik tour budou společně s lektorkami předcvičovat nejúspěšnější děvčata v kategoriích Mini, Kadet a Junior. Akci zpestří exhibice vítězek v jednotlivých kategoriích Miss aerobik. A také velice zajímaví zpěváci Nancy a Robert!

Jak se přihlásit? Na mailovou adresu či číslo mobilu u vámi vybraného města (stačí napsat celé jméno, rok narození a město, odkud jste). Případně je možné přijet přímo na tour. Počítejte se startovným!

Ceny pro nejlepší! Nejsympatičtější účastnice každé „tour“ si jako všechny účastnice odvezou domů skvělé vzpomínky na originální lekci aerobiku. Navíc získají hodnotné ceny a dárky, diplom Miss aerobik tour a kromě toho samozřejmě už zmíněné právo přímého postupu do celostátních kol.

Ročníky narození pro jednotlivé kategorie:
Miss (1. 1. 1972 – 31. 7. 1989)
MiniMiss (1997 – 2000)
Kadet (1994 – 1996)
Junior (1. 8. 1989 – 1993)
Missis (1971 a dříve).

 

 

 

 

text: missaerobik.cz, foto: missaerobik.cz – 25. 02. 2007

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist