Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss aerobik 2009: Týden do finále

Už jen několik dní zbývá do závěrečného klání o korunku královny Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009. Po všech soutěžních kolech, soustředěních a přípravách je už jasný program závěrečných tří důležitých dnů pro deset nejlepších finalistek letošního ročníku. Miss aerobik

Ve čtvrtek 3. prosince se ještě dívky samy budou věnovat sestavám, trénovat a hlavně měřit fitness výkonnost. Výsledky budou sloužit k udělení titulu „skokan roku“ Miss Aerobik Star 2009, tedy té, která udělala během roku největší pokrok. Výsledek bude vyhlášen během slavnostní sobotního galavečera. Pátek 4. prosince bude věnován přípravám na velké finále. Toho už se zúčastní moderátoři – Ivana Vavřínová &Tomáš Krejčíř, patroni – Marek Ztracený, Václav Noid Bárta, Filip Tomsa, Ladislav Hampl, Miroslav Hrabě, Lukáš Pešek, Jakub Hanák, David Deyl a Josef Vágner, koncertní vystoupení bude připravovat Helena Vondráčková, Lucie Vondráčková, BeatBurger Band s Ondřejem Hejmou, ale i jeden z patronů Marek Ztracený. V sobotu 5.12.v 19 hod vypukne klání o korunku. Finále natáčí televize Nova.

Soutěžit se bude ve třech hlavních disciplínách - aerobik (individuální sestava, 1 minuta), promenáda v plavkách & fotomodeling a výkonnostní disciplína (letošní překvapení, které znají zatím pouze soutěžící a jejich tým). Ta, která zvládne vše nejlépe, vyhraje. Kromě titulu a korunky na ni čeká – automobil na 1 rok od World Car Praha, zájezd od Neckermann Cestovní kanceláře, pitný režim vody AQUILA, spotřebiče ETA, luxusní vlasová kosmetika L´Oréal Professionnel, oblečení USA Pro, poukázky na služby Santé a X-Style Beauty, exkluzivní kontrakt v modelingové agentuře M.A. Models  a mnoho dalších výher.

 

foto: Jiří Herman pro Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009 – 27. 11. 2009, 20.07:55

Přečtěte si také

MISS AEROBIK NA AEROBIC.CZ

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist