Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss Aerobik 2009 Andrea Zemánková si převzala jednu z výher

Vítězka soutěžního klání Miss Aerobik 2009 Andrea Zemánková si převzala jednu ze svých výher – poukaz na výběr dovolené v hodnotě 30 000 Kč. Předání poukazu proběhlo na pobočce cestovní kanceláře v centru Prahy za jejího plného provozu. Klientům cestovky se tak naskytl velmi nevšední pohled na všechny tři vítězky soutěže ve večerních šatech, v korunkách a se šerpami.

Miss Aerobik 2009 z rukou ředitele cestovní kanceláře Uda Wicherta převzala poukaz v hodnotě 30 000 Kč na letecký zájezd dle vlastního výběru. „Zatím jsem se ještě nerozhodla, kam poletím. V té nabídce je strašně moc destinací, ale všimla jsem si, že tam jsou i Seychely, ty mě dost lákají. Tak asi tam“,  řekla bezprostředně po převzetí výhry Andrea Zemánková. „Možná si ale nechám nějakou destinaci doporučit přímo od pana Wicherta. Od koho jiného si taky nechat poradit, než od ředitele cestovky, že?“ dodala usměvavá blondýnka.

Převzetí poukazu se zúčastnily také první dvě vicemiss – Kateřina Těšitelová a Markéta Holzknechtová. Ty sice poukaz na dovolenou neobdržely, přesto by si podle vlastních slov z nabídky Neckermann Cestovní kanceláře vybraly. „Hrozně ráda cestuji. Loni jsem byla s kamarádkou v Tunisu a letos bych se ráda podívala do Řecka,“ řekla plzeňská rodačka a první vicemiss Kateřina Těšitelová.  Druhá vicemiss Markéta Holzknechtová z Hradce Králové zase podle svých slov miluje Itálii, kam jezdí pravidelně. Při předávání se nezapomněla informovat o nabídce Eurovíkendů v Paříži, kde byla loni poprvé a podle svých slov se tam ráda vrátí. „Paříž je neskutečně krásné a romantické město, každému vřele doporučuji,“ dodala.

3 otázky pro Andreu Zemánkovou, Miss Aerobik 2009

Jaký máte vztah k cestování?
Veskrze pozitivní. Moc ráda cestuji. Nejradši bych procestovala celý svět.
Pokud na to ovšem budou peníze (smích).

Máte oblíbené destinace, kam ráda jezdíte?
Řecko a Chorvatsko, ale ráda bych poznala i vzdálenější krajiny.

Co byste si s sebou vzala na pustý ostrov?
Určitě svého přítele (smích), ale možná spíš tady holky (obě vicemiss).

Miss aerobik

 

18. 01. 2010, 21.26:05

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist