Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Letošní ročník soutěže Miss Aerobik Dance & Sport 2010 odstartuje 24.dubna ve Zlíně

Patnáctý ročník soutěže o nejkrásnější dívku se sportovním talentem Miss Aerobik Dance&Sport 2010 začne v sobotu 24.dubna  ve zlínské Sportovní hale Zelené.Na jaro je naplánováno celkem sedm zastávek regionálních kol Miss Aerobik Tour 2010 – ve Zlíně, Plzni, Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, a Liberci a dva castingy Dance & Sport v Praze a v Brně. Ze všech těchto kol vyjdou následně semifinalistky letošního ročníku soutěže.

Program ve Zlíně začne úderem 15. hodiny a na své si přijdou nejen příznivci aerobiku a sportu, ale každý, kdo se chce podívat nebo podpořit své favority. Dnem provede moderátor Evropy 2 Ondra Vodný. Doprovodnou show zajistí hudební formace Le Monde.Finalistka Miss Aerobik 2009 Silvia Galíková

Mezi lektory se představí skvělý instruktor a tanečník Roman Ondrášek, dále Andrea Zemánková (Miss Aerobik 2009), Kateřina Těšitelová ( I. Vicemiss Aerobik 2009) a Markéta Holzknechtová (II. Vicemiss Aerobik 2009). Role lektorek se ujmou i držitelky titulů - minimiss 2009, kadet 2009 a junior 2009, společně s finalistkou Miss Aerobik 2009 (Silvia Galíková). Bedlivým zrakem budou soutěžící sledovat zástupkyně sportovně-modelingové agentury M.A. Models  (www.mamodels.cz)  a ředitelka společnosti Miss Aerobik  a.s. Jitka Mikolášová.

Věřím, že z oblastního kola ve Zlíně vzejdou další skvělé finalistky soutěže. Je to úžasný zážitek na celý život, stojí to za námahu a všem to přeju. Dnes jsem na druhé straně a jsem ráda, že se mohu podílet na přípravě soutěže ve Zlíně“, říká finalistka soutěže z roku 2009 a zlínská organizátorka Silvie Galíková.

Sportovní program odstartuje kategorií Minimiss Aerobik (6-10 let), poté přijdou na řadu Miss Aerobik Kadet (11-14 let), Miss Aerobik Junior (15-16 let) a „královská“ kategorie - oblastní Miss Aerobik (17-29 let). Soutěžit se bude ve 3 disciplínách: skupinový aerobik, módní přehlídka na téma „Já jako modelka“ a deset nejlepších z každé kategorie absolvuje i rozhovor s porotou. Letos nově bude vyhlášena i oblastní miss za každou kategorii. 

Do programu je zařazeno i taneční překvapení a představí se také místní kluby se svými exhibicemi v tanci a aerobiku. Důvody, proč jsou vítězky Miss Aerobik 2009 vítězkami, naplno předvedou ve vlastní módní show a sportovní exhibici.

Soutěžící čekají skvělé výhry a ty nejlepší postup do semifinálových kol. Dívkám z kategorie miss se otevírá cesta do světa sportovního modelingu, televizního finále a příležitost získat ceny v hodnotě téměř 1,5 milionu korun. Šanci mají všechny krásné dívky se sportovním talentem, nikoliv jen profesionální sportovkyně.  Miss Aerobik Dance&Sport 2010 tradičně vyvrcholí závěrečným finále v prosinci za přítomnosti TV kamer. A důvody proč přijít? Nedělní odpoledne plné sportu a dobré zábavy, podpora účastnic, možnost vidět vítězky Miss Aerobik 2009.

A jak se přihlásit? Letošní novinkou je možnost vyplnění registračního formuláře na webových stránkách soutěže www.missaerobik.cz dopředu.  Možnost však budou mít i „opozdilci“ přímo na místě. Těšíme se na vás v sobotu 24. dubna od 15:00 ve Sportovní hale Zelené ve Zlíně. Vstupenky lze zakoupit přímo na místě. Diváci zaplatí 70 Kč, soutěžící  100 Kč a ti, co si chtějí zacvičit, ale nesoutěžit pak 170,-Kč. Hlavním mediálním partnerem soutěže je Evropa 2 a Deníky VLP. Mediálními partnery jsou časopis Fitstyl a Puls, magazín TV Pohoda, portály prozeny.cz a aerobic.cz.

 

20. 03. 2010, 19.58:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist