Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Jak bojuje Miss aerobik?

p1070038.jpgp1070043.jpgp1070046.jpg
p1070048.jpgp1070053.jpg

Modelka nebo sportovkyně? Krásná, svůdná, ale pod kůží jí hrají pevné svaly? O tom, že taková žena existuje, dala hodně nahlas najevo kralující Miss aerobik Táňa Bednářová při exhibičním utkání v boxu s profesionálem Lukášem Konečným. To se konalo při příležitosti zahájení 1. ročníku výstavy Fitness Expo v Praze v Letňanech, kde se představují prodejci a výrobci posilovacích strojů, doplňků zdravé výživy, produkty pro relax a harmonie duše a těla.

Organizátoři veletrhu Terinvest dali velkou příležitost pořadatelům letošního ročníku Corny Linea Miss aerobik ČR v čele s výkonnou ředitelkou Mgr. Jitkou Mikolášovou, aby představili deset finalistek všem návštěvníkům v sobotním programu. Dívky poprvé na veřejnosti zacvičí originální volnou sestavu aerobiku a na závěr se představí divákům při promenádě v plavkách. 

Právě hned v úvodním dni po pár úderech „skolila“ Táňa mistra podpásovým kopem. Lukáš Konečný, který touží stát se mistrem světa se znenadání ocitl na lopatkách a trenér boxu Rostislav Osička mohl Táně Bednářové zdvihnout ruku jako vítězce exhibičního utkání. „Docela mě Lukáš rozlobil, dostala jsem pár úderů do tváře, ale vůbec jsem neměla šanci mu to vrátit. Je rychlý jako blesk, tak jsem musela použít ženské taktiky“ naoko se mračila půvabná černovláska. „Ani by mě nemrzelo, kdybych s takovou kráskou doopravdy prohrál. Učím boxovat zájemce ve své škole, přicházejí i děvčata, ale Táňa patří k velkým talentům,“ opětoval Lukáš Konečný.

Soutěž Corny Linea Miss aerobik ČR oslovuje dívky a ženy, které netíhnou jen k modelingu, ale půvab, který jim nadělila příroda, udržují pravidelným tréninkem, ať už na hodinách aerobiku, sportovních her, či v posilovně a ve fitness. A navíc jsou vyznavačky zdravé výživy a harmonického způsobu života. Loňskou vítězku Miss aerobik Táňu Bednářovou, která pomáhala finalistkám i se sestavami, naštěstí boxerský mistr Lukáš Konečný nezranil, tak ji mohou znovu diváci obdivovat společně s finalistkami v sobotním hodinovém programu veletrhu mezi 13 a 14 hodinou. Tentokrát nebude cvičit či boxovat, ale celý program bude moderovat.

Vlastní finále Miss aerobik, jehož generálním partnerem je Corny linea, se uskuteční v Praze v TOP Hotelu Praha v sobotu 5. prosince. Ze záznamu ho bude vysílat TV NOVA.

Generální partner: CORNY Linea
Partneři Miss Aerobik 2009: L’ORÉAL Professionnel, Natland Group, TOP Hotels Group, Havel&Holásek, 
X-STYLE Beauty, Magistrát hl. m. Praha, USA Pro, Santé
Partnerská spolupráce: World Class, Hotel Břízky, Soho Restaurant, Rowline, FACE Academy Czech, Český svaz aerobiku, Terinvest
Mediální partneři Miss Aerobik 2009: TV Nova, tn.cz, Sedmička, prozeny.cz, BOOMtv.cz, sportovninoviny.cz, aerobic.cz, Dieta, Fitstyl
Miss aerobik podporuje Adrenalin bez bariér, Real Top Praha

 

09. 10. 2009, 12.30:13

Přečtěte si také

Vše o Miss aerobik

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist