Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Informace o finále Miss sportaerobic 2011

Finále celostátní soutěže Miss sportaerobic se uskuteční ve sportovní hale Univerzitního Kampusu v Brně Bohunicích v sobotu 11. února 2012 (změna z původního lednového termínu!)Miss sportaerobic

Soutěž, která probíhala během roku 2011 ve spolupráci s Českých svazem aerobiku, navazovala na dlouholetou tradici (14 ročníků) populární soutěže Miss aerobik. Jednou z lektorek, která prověřovala sportovní kvality půvabných dívek byla i bývalá mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková. Při výběru finalistek spolupracovala Taurus Agency s ACCA Prague s bývalou ředitelkou Miss aerobik Mgr. Janou Čejkovou a finalistkami Miss aerobik Junior 2008. Hlavními spolupořadateli finále jsou občanská sdružení týmu aerobiku Jitky Exlové a Anety Kuklínkové. Mezi významnými hosty byl pozván mimo jiné náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Václav Božek, CSc.

Pořadatelé vybrali během roku z oblastních kol více jak 200 finalistek v kategoriích dívek do 10 let, kadetky od 11 do 14 let a juniorky do 17 let a soutěžící v hlavní kategorii Miss sportaerobic od 18 do 30 let.  Sportovně založené dívky a ženy preferující aerobik, tanec, zumbu či fitness dostaly opět šanci  bojovat o titul nejen ve svém sportu, ale projít se v krásných šatech po molu, porovnat postavu s ostatními v plavkách či před diváky ukázat svoji výřečnost. 

Soutěžní program zpestří populární dívčí pěvecká skupina 5 Angeles (skupina z dílny Michala Davida, v níž zpívá mimo jiné i bývalá vítězka kategorie MiniMiss aerobik dnes už 14letá Michaela Exlová) a exhibice skupiny orientálních tanečnic Najla. Kromě velkého množství soutěžících bude v hale dalších 250 až 300 diváků, pozvaných hostů, zástupci sponzorů a médií.  Vítězky jednotlivých kategorií dostanou zajímavé ceny v podobě kosmetických balíčků, šperků, plavek, sportovního oblečení a dalších dárků.

 

23. 12. 2011, 18.07:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist