Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Finále Miss sportaerobic v Brně zná vítězky všech kategorií: Titul patří Vendule Scheibové

Aerobik v podání finalistek v hlavní kategorii a juniorky

Finále Miss sportaerobic  se uskutečnilo v Brně, hale míčových sportů univerzitního Kampusu v sobotu 11. února 2012.Vítězkou v hlavní kategorii se stala čtyřiadvacetiletá Vendula Scheibová z Poličky, instruktorka aerobiku a zumby působící v Praze. Na druhém místě skončila Andrea Podlucká z Hradce Králové a n třetím Denisa Biskupová z Bělotína.

Program napínavého finále skvěle provázela slovem bývalá Miss aerobik Niky Vykydalová, když v dopolední „dětské“ části jí zdatně pomáhaly dvě dívky z hudební skupiny 5 Angeles Michaela Exlová (bývalá Mini Miss aerobik a Miss aerobik kadet) a Nikola Mertlová. Mezi pozvanými hosty byla mimo jiné Mgr. Jana Čejková, dlouholetá ředitelka Miss aerobik,  doc. Ing. Miloš Michlovský, majitel firmy Vinselekt Michlovský a.s., která věnovala do finále produkty, kromě vína i speciálně dělané pro sportovce skvělé hroznové mošty. Finále podpořila i firma Grand Clinic s.r.o. z Prahy, která se zaměřuje na estetické a plastické chirurgické výkony a nabízí rekondiční a revitalizační programy, zdravé jídelníčky ve spojení s kondičními programy.

Pověřenými pořadateli finále se stali manželé Jitka a Milolav Exlovi  z Bystřice nad Pernštejnemv a nutno podotknout, že vše skvěle připravili nejen pro hlavní kategorii Miss, ale i pro finalistky Mini, Kadet a Junior.  Navíc instruktorka aerobiku Jitka Exlová vedla lekci aerobiku jak pro kategorii mini, tak i pro kategorii kadet.  V dětských kategoriích se dívky představily před porotou ještě v druhé disciplíně – mini na téma Paní Zima a kadetky v umělecké dovednosti. Díky trenérkám  a rodičům, kteří pomohli malým slečnám v přípravě úžasných kostýmů, finalistky zaujaly vtipnými scénkam, či krásným zpěvem, hrou na hudební nástroj či tanečním vystoupením.

Všech dvacet finalistek Miss sportaerobic  a dalších patnáct v kategorii Junior pak prověřila  lektorka Petra Fuksová v hodině plné zajímavých choreografických nápadů. Poté  zájemkyně o titul Miss sportaerobic  a Miss sportaerobic Junior vnesly do haly míčových her  nádheru a půvab, jež ocenili jak diváci, tak i porotci dlouhými potlesky. Ve společenských šatech, jejichž výběr měl ukázat na vkus soutěžící, odpovídaly na zvědavé otázky  a jasně prokazovaly, že sportovně laděné ženy a dívky se hned tak ničeho nezaleknou.  Nevyvedla je z míry ani promenáda v plavkách, kdy za okny haly vrcholila arktická zima a rtuť teploměru ukazovala -20 stupňů Celsia a v hledišti seděli diváci oblečeni do zimních svetrů.  Pořadatelé a porotci, zástupci sponzorů pak jejich výkony po zásluze ocenili jak přidělenými body, tak zajímavými věcnými cenami. 

Výsledky finále Miss sportaerobic:

Miss sportaerobic: 1. Vendula Scheibová (Polička), 2. Andrea Podlucká (Hradec Králové), 3. Denisa Biskupová (Bělotín). 4.-10. Místo: Nikola Kozáková(Tachov), Petra Matoušková (Karlovy Vary),  Nikola Simandlová (Semily), Lucie Nováková ( Mladá Boleslav), Jana Šimičková a Eva Kubalová (Frýdek Místek), Eliška Černá (Jihlava).
Miss sportaerobic Junior: 1. Sabina Bučanová (Tachov), 2. Alžběta Franková (Ostrava), 3. Daniela Radikovská (Tachov).
Miss sportaerobic Kadet: 1. Aneta Koupá (Doubravice nad Svitavou),  2. Antonie Frebortová (Ostrava), 3. Kateřina Procházková (Ostrava).
Mini Misssport aerobic:  1. Natálie Eiseltová (Hostivice),  2. Kristýna Rykrová ( Pardubice), 3. Michaela Veselá (Písek).

Půvabná Nikola Vykydalová, bývalá Miss aerobik  (na snímku s Mgr. Janou Čejkovou) se osvědčila v nové roli –moderátorky finále

 

text: Mgr. Jana Čejková, foto: Zbyněk Čejka – 16. 02. 2012, 21.19:19

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist