Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009 v televizi

Nenechte si ujít záznam finále Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009 v neděli 3. ledna v 17:50 hod na TV Nova. Kromě souboje krásných a sportovních dívek uvidíte také klání jejich patronů-ochránců, kteří se nechali doslova strhnout soutěžní atmosférou večera. Patrony byli Marek Ztracený, Michal Foret, Václav Noid Bárta, Filip Tomsa, Ladislav Hampl, Miroslav Hrabě, Lukáš Pešek, Jakub Hanák, David Deyl a Josef Vágner.

Tím nejdůležitějším však budou finálové disciplíny, jejichž bezchybná prezentace nakonec rozhodla o vítězce a letošní Miss Aerobik 2009 – Andree Zemánkové z Českých Budějovic a potažmo tedy jejího kmotra Václava Noid Bárty. Uvidíte klasické disciplíny jako je například promenáda v plavkách, modelingu, navíc ve vlastní aerobikové sestavě, klicích a šplhu na tyči. Pořadem, jenž vám zprostředkuje krásnou a soutěživou atmosféru vás provedou moderátoři Ivana Vavřínová a Tomáš Krejčíř. 

Porovnávat výkony můžete u všech deseti finalistek, ale na tom, že první vicemiss je dívka číslo 10 z Hradce Králové - Kateřina Těšitelová, druhá vicemiss Markéta Holzknechtová z Plzně s číslem 6, Miss Aerobik Star je číslo 8 Zlata Hrudková z Kladna, Miss Aerobik Media (hlasování veřejnosti) je Mirka Hladilová z Boskovic s číslem 9, už nezměníte nic.

Miss aerobik

 

foto: Jiří Herman pro Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009 – 01. 01. 2010, 20.41:48

Přečtěte si také

Miss aerobik na Aerobic.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist