Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Cobra Adrenaline & Beauty Day

Jirka Mádl v dresu Real Top Praha se utkal na raftu se stříbrným olympionikem, veslařem Jakubem Hanákem, aby společně podpořili dobrou věc. Roli ve filmu Rafťáci nastudoval znamenitě, neboť jeho tým se stal vítězem sportovně-charitativního klání hvězd a finalistek soutěže krásy. Kromě plážového volejbalu, fotbalu, pétanque, rozhodl právě finiš na raftu.

První zářijovou sobotu byly Žluté lázně v Praze plné známých osobností, krásných dívek a fanoušků, kteří se rozhodli podpořit sportovně-charitativní akci Cobra Adrenaline & Beauty Day. Ve všech šesti soutěžících týmech proti sobě soupeřily finalistky Corny Linea Miss Aerobik České republiky 2009, stejně jako zástupci sdružení Adrenalin bez bariér. Za osobnosti z Real Top Praha nastoupil herec Jirka Mádl, hudebník Ota Baláž, fotbalisté Tijany Belaid, Jiří Jarošík, Radek Bejbl nebo Luboš Kozel. Kvůli zranění nemohl nastoupit David Suchařípa, přesto alespoň přišel podpořit své spoluhráče z Realu.

Že handicapovaní sportovci leckdy v odvaze konkurují těm zdravým, bylo jasné především u stánku sdružení Adrenalin bez bariér (www.adrenalinebb.cz). Diváci si mohli vyzkoušet například první prototyp motocyklu na ruční ovládání, kolo pro vozíčkáře, čtyřkolku, tandemové padáky a další vybavení pro otrlé sportovce. Perličkou byl vozíčkář Jakub, který si pár týdnů před akcí zlomil nohu při sjíždění řeky na raftu. „Handicap nehandicap“, i tentokrát „šli“ zástupci Adrenalinu do turnaje se vší vervou. A jak si někteří zahráli třeba plážový volejbal? Jednoduše, Jakub Hanák si je posadil na svá silná ramena a v tu ránu se duo stalo nejvyšším smečařem na startovním poli.    

Výsledky turnaje Cobra Adrenaline & Beauty Day:
1. místo: Emity Group ve složení Aleš Vondráček, jednatel spol. Emity Group, Jirka Mádl, Pavla Vašíčková a Andrea Zemánková, finalistky Miss Aerobik 2009, Radek Bejbl a Marek Nechanický ze sdružení Adrenalin bez bariér
2. místo: Top Hotel
3. místo: Cobra

Na dalších místech se umístily týmy Santé, Proženy.cz a Corny Linea. Všechny tyto společnosti zároveň akci partnersky podpořily a díky nim získalo sdružení Adrenalin bez bariér a Nadace nemocných cystickou fibrózou pod patronací Ivana Trojana obnos celkem 21.042 Kč. Partnerům, mezi nimiž je i Hlavní město Praha a O2 Žluté lázně, patří velký dík za finanční příspěvek, mediální podporu i energii věnovanou turnaji v chladném počasí. 

Dvanáct adeptek na korunku krásy čekal kromě raftu ještě jeden velký boj, a to o 10 postupových míst do televizního finále. Rozhodujícími parametry byl modeling, aerobik a fitness. Odborná porota rozhodla o vyřazení soutěžící Petry Trojanové z Prahy a Šárky Stříbrské z Rakovníka.   Spolupráce mezi soutěží Corny Linea Miss Aerobik České republiky a Real Top Praha tímto nekončí. Dne 5. prosince 2009 se vedle sebe soutěžící i celebrity postaví na scéně v Top Hotelu Praha, kde bude TV Nova natáčet finále 14. ročníku Miss Aerobik. 

 

text: www.missaerobik.cz, foto: www.missaerobik.cz – 08. 09. 2009, 11.32:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist