Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic spěje do finále a Vy si zvolte Česko-Slovenskou Tipsport Miss Aerobic Sympatie 2014

Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic spěje do finále a Vy si zvolte Česko-Slovenskou Tipsport Miss Aerobic Sympatie 2014

Ano přátelé, je to skutečně tak, i Vaše hlasy rozhodnou o tom, kdo v sobotu 18.10.2014 v multifunkční aule Gong v Ostravě, Dolních Vítkovicích, získá v přímém přenosu ČT sport titul Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic Sympatie 2014. Ale o tom až za chvíli. Teď si pojďme říci, jak to s ČS Tipsport Miss Aerobic bylo až do dnešních dní.

Vše se rozběhlo v březnu tohoto roku, kdy se roztočila série výběrových kol, jak u nás v České republice, tak na Slovensku. Zastávky se konaly třeba v Plzni, Praze, Hradci Králové, Blansku ale i v Nitře, Košicích nebo Bratislavě. Scénář byl vesměs stejný. Kategorii MiniMiss lektorovala I. Vicemiss Aerobic 2013 Nela Mandátová, společně s MiniMiss Aerobic pro rok 2013 Nelou Dobiášovou. Velkou a hlavní kategorii měl na starost lektor a moderátor v jednom, Jirka Gruntorád. Aby zastávky byly pestré, zvláště na Slovensku jsme již do základních kol zařadili i Zumbu nebo Piloxing. Ujaly se toho slovenské lektorky Veronika Gimecká a Alexandra Halmová. Za mikrofonem byl Petr Vojnar, kterého zvláště v rozhovorech doplňoval Jirka Gruntorád.

Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic spěje do finále a Vy si zvolte Česko-Slovenskou Tipsport Miss Aerobic Sympatie 2014

V červnu se pak uskutečnila finálová kola pro jednotlivé republiky. Slovenské finále se konalo v Bratislavě 14.6.2014 a české finále 28.6.2014 v Olomouci. Obě proběhla na jedničku a kromě cvičení, konverzace nebo promenády v plavkách se dámy musely předvést osobně. Každá z adeptek na finálovou dvanáctku nám ukázala kus své sestavy. Na Slovensku se absolutní vítězkou a jednou z finalistek stala Petra Tomková. MiniMiss ČS Tipsport Miss Aerobic pro rok 2014 se na Slovensku stala dívka se startovním číslem 13, Diana Molnárová. V Olomouci to dopadlo takto. Českou Tipgames Miss Aerobik 2014 se stala dívka s číslem 11 Aneta Filípková a Českou Tipgames Minimiss Aerobic 2014 se stala Erika Fenclová. Celkově se z obou finále vybralo dvanáct dívek v hlavní kategorii Miss, plus dvě náhradnice.

Po delší době se finálový večer bude vysílat živě na ČT sport, a proto je třeba se pořádně připravit, aby vše klaplo na jedničku s hvězdičkou. Hned po úvodu prázdnin se finálová dvanáctka, včetně jedné náhradnice, sešla ve Špindlerově Mlýně, kde proběhlo nejenom prvotní seznámení, ale tzv. televizní soustředění. Natáčely se medailonky, venkovní atrakce, rozhovory, atd. K tomu nechyběla sportovní příprava, focení a začátky učení choreografií na finálový večer. Týden utekl jako voda. Všichni jsme si ho nadmíru užili a neloučili jsme se na dlouho. V srpnu následovala další dvě soustředění. Ve Ctěnicích u Prahy a v nádherných prostorech Lázní Slatinice. Opět se hodně nacvičovalo, fotilo, cvičilo, běhalo, aby vše bylo na 18.10.2014 připraveno.

A teď se dostáváme k Vám milý čtenáři Aerobic.cz - zvolte si svoji Česko-Slovenskou Tipsport Miss Aerobic Sympatie 2014. Není to nic těžkého! Představujeme Vám dvanáct krásných finalistek a je jen na Vás, které dáte hlas. Brunetce, blondýnce? Vybírejte, hlasujte a nezapomeňte, že i když na finále nebudete, vše se dozvíte z Aerobic.cz tak, jako byste tam byli.

Zvolte Česko-Slovenskou Tipsport Miss Aerobic Sympatie 2014

Kliknutím na fotografii nebo sem se dostanete na hlasovací formulář, tam pak zvolíte konkrétní dívku.

 

text: Jiří Gruntorád – 18. 09. 2014, 19.24:59

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist