Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic se zastavila v Praze!

tour-praha-nahled-13.jpg

Někdo o velikonočním víkendu odpočíval, někdo pracoval, ale sportovně založené malé i velké slečny z Prahy a okolí se sjely do Sport Centra v Praze, kde probíhalo druhé castingové kolo prestižní soutěže spojující krásu a vysportovaná ženská těla - Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2014.

Tento casting byl trošku specifický, protože se podařilo spojit závody Mistry s Mistry a výběrové kolo Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic. Vše odstartovalo přesně úderem pravého poledne, kdy moderátor Petr Vojnar uvítal nejen přítomné soutěžící, rodiče, fanoušky, ale i porotu, kde nechyběla prezidentka soutěže Mgr. Jana Čejková, ředitel soutěže Mistry s Mistry Mgr. Jakub Strakoš, nebo majitelka CK Lenka Ing. Lenka Nehodová. Mimochodem díky CK Lenka si vítězka castingu z Prahy zacvičí na cvičebním víkendu dle vlastního výběru.

První kategorie, která odstartovala cvičební část, byla tradičně kategorie malých slečen Minimiss Aerobic. Lektorkou byla I. vícemiss aerobic 2013 Nela Mandátová, společně s Minimiss Aerobic pro rok 2013 Nelou Dobiášovou. Malé slečny do toho daly vše a po dvaceti minutách bylo rozhodnuto, komu šel aerobic nejlépe. Malé slečny se ještě nestačily ani osušit a na plochu už se draly slečny o něco větší - adeptky na historicky první Česko-Slovenskou Tipsport Miss Aerobic 2014. Lektorem nebyl nikdo jiný, než za všech okolností usměvavý Jirka Gruntorád, kterému se mezi kolegy říká Jurášek. I ten měl na cvičení dvacet minut, jenže se se slečnami natolik rozvášnil, že ani po třiceti minutách ho nemohl moderátor Petr Vojnar dostat z pódia.

Čas ovšem kvapil a tak hned po cvičení následovala konverzace s Petrem a Jirkou jak pro kategorii Minimiss, tak Miss. Kolem půl třetí se šlo vyhlašovat. Desítka postupujících do olomouckého semifinále z každé kategorie měla velkou radost. Každá z malých i velkých slečen navíc dostala nádherné dárky od partnerů Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic 2014.

Nejlepší v kategorii Minimiss aerobic v Praze byla Adriana Antošová Kategorii Miss Aerobic pak ovládla Aneta Filípková. Všem postupujícím moc gratulujeme a těšíme se na ně v semifinále v Olomouci v sobotu 28. června 2014.

Mimochodem, když se zastavíme u soutěžících, i těm se na pražském castingu moc líbilo. Osmiletá Terezka to zhodnotila slovy: “Cvičení sice malinko složitější, ale aspoň jsem mohla ukázat, že aerobic miluju a doufám, že se dostanu do finále“. Z velkých se nám podařilo odchytit ihned po vyhlášení Lucku, která vše shrnula slovy: “Úžasné, úžasné, úžasné - Jirka i Petr super, porota příjemná, skvěle jsem si zacvičila, pokecala a všem holkám doporučuji, aby se nebály a šly do toho, super zkušenost. Těším se na semifinále!“.

Tolik pražský casting. Česko-Slovenská Tipsport Miss Aerobic 2014 se nyní přesouvá na Slovensko, konkrétně do Nitry, kde se zastaví 27.4.2014 a v České republice se castingového kola můžete zúčastnit už 3.5.2014 v Hradci Králové - těšíme se na Vás! www.ceskoslovenskamissaerobic.com

 

text: Jiří Gruntorád – 24. 04. 2014, 18.27:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist