Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

 

Vlastní vyhledávání

Fitcentra

<<<     FITCENTRA   >>>
 

Fitness doubleDRIVE club Jihlava

Fitness doubleDRIVE club Jihlava

kontakt:
Žižkova 13, 58601 Jihlava

antispam
567217821
další kontakt: info@doubledrive.cz
WWW: http://www.doubledrive.cz
kontaktní osoba: Pavla Křížová

Poskytované služby:

Aerobik, jóga a pilates, kondiční lekce, Masáže, Posilovna, Sauna


Otevírací doba:

Otevírací doba doubleDRIVE clubu:

Pondělí - Pátek 06:00 – 22:00
Sobota - Neděle 08:00 – 20:00
Svátky 08:00 – 20:00

 

Ceny:

Ceník je k dispozici ve fitness klubu

doubleDRIVE club je založen na principu členství. Členství umožňuje neomezený vstup do všech prostor klubu v časech podle typu zvoleného členství. Záleží pouze na vás, kdy náš klub navštívíte, jaké aktivity si vyberete a jak dlouhou dobu u nás strávíte.

Členstvím v klubu získáte neomezený počet návštěv na všechny skupinové lekce
Také získáte neomezený počet návštěv do fitness a cardio zóny s cardio cinema
A získáte i neomezený počet návštěv do funkční zóny a relaxu s parní saunou

Uzavření členství - osobně ve fitness klubu

Ke klientům přistupujeme individuálně. Všechny informace o našem klubu a podmínkách členství vám rádi zodpoví naši konzultanti na osobní schůzce. Ti vám také ochotně pomohou najít tu správnou cestu, jak s naší pomocí dosáhnout svých cílů. Kontakty zde.


Již i v Jihlavě nalezneme standardní fitness, tak jak ho znají v mnoha jiných městech České republiky a to fitness klub na principu klubového členství, což je zde v Jihlavě nová koncepce provozování takového zařízení. Možná pro některé z nás je to nezvyklé, ovšem faktem zůstává, že klub tohoto formátu má co nabídnout. První a nezanedbatelnou nabídkou je rozsah otevírací doby. Vždyť kam můžete jít cvičit ráno v šest hodin? Do doubleDRIVE clubu – každý všední den mají otevřeno od 6,00 hod do 22,00 hod. V sobotu, neděli od 8,00 hod do 20,00 hod a samozřejmě je otevřeno i o svátcích – od 8,00 hod do 20,00 hod. Dokonce o vánočních svátcích jsou ve fitness klubu k dispozici klientům, kteří třeba na Boží hod zašli na Spinning® a potom do parní sauny. Vždyť jsou mezi námi tací, kteří tráví život aktivně a upřednostňují aktivní pohyb před pasivním sledováním televize. I když – ve fitness klubu doubleDRIVE lze povýšit sledování televize na aktivní pohyb. Ptáte se jak?  Prostě tak, že si vezmete audio sluchátka, připojíte k malému zařízení a běžíte na běhátku nebo jiném cardio trenažéru- a při aktivním pohybu sledujete i posloucháte televizi.

A s klubovým člentvím souvisí i taková samozřejmost, jako je neomezený počet návštěv člena klubu na jakoukoliv sportovní aktivitu.

Ve fitness klubu se myslí i na to nejdražší co máte – na vaše děti. Je zde k dispozici samostatný dětský koutek vybavený hračkami. Děti mohou malovat, hrát si, skládat stavebnice – a pokud jsou to neposedové, lze jim pustit na DVD nějakou veselou pohádku, která většinu dětí zaujme, a v pohodě přečkají čas, kdy rodiče sportují.

Poněkud nezvyklé je i příjemné posezení v pohodlných křeslech v kavárně fitness klubu. Proč je tomu ve fitness klubu věnováno tolik místa? Jednoduše proto, že je zde myšleno na ty, kteří chtějí po anebo před sportem posedět, dát si dobrou kávu, případně dvě deci vínka anebo se připojit k volně přístupnému internetu a třeba si vyřídit nějaké e-maily.  Samozřejmě je možné si pozvat do klubu přátele nebo kolegy, vzít je s sebou sportovat nebo do sauny a poté třeba posedět a pouze probrat novinky, nebo s kolegou uzavřít obchod a podobně.

Zajímavý je i název Outdoorová sobota.  Pod tímto názvem se skrývá nevšední myšlenka – pro klienty se organizují outdoorové aktivity pořádané doubleDRIVE clubem.  Předpokládejme, že se v klubu setkávají lidé, kteří jsou sportovně založeni. A ti přivítají možnost např. společného výletu na kole, návštěvy lanového centra, výjezdu na běžkařskou lyžařskou túru, hry pro rodiče s dětmi a podobně.  Samozřejmě členové klubu mohou na outdoorovou sobotu vzít i své přátele a rodinu.

NEODKLÁDEJTE SVÉ ROZHODNUTÍ A PŘIJĎTE JEŠTĚ DNES


 

 Pravidelné hodiny
Rozvrh není definován - instruktoři neposkytli údaje.

 

poslední úprava profilu: 09. 07. 2014 21.33:38

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist