Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fitcentra

Fitcentra - informace

Registrace v databázi fitcenter je zdarma a může se zde registrovat a prezentovat každé fitcentrum působící v oblasti aerobiku, wellness a fitness. Umožněte svým zákazníkům si Vás zde nalézt!

Profil fitcentra se skládá z několika částí:

Základní údaje se zadávají v registračním formuláři hned při registraci a je možné je dodatečně kdykoliv změnit. Aby Váš případný zájemce o cvičení měl dostatek informací pro výběr toho "správného fitcentra", je vhodné kromě seznamu poskytovaných služeb a kontaktních údajů také přiložit ilustrační fotografii.

Otevírací doba - zde napište v které dny a v od kolika do kolika je fitcentrum otevřeno.

Ceník - zde napište kolik u vás stojí jednotlivé služby. Máte-li permanentky, členství či jiné speciality, nezapomeňte to zde napsat.

Profil - zde popište Vaše fitcentrum. Na co se specializujete, co vše je u Vás k dispozici. Proč by měli zájemci o cvičení jít právě k Vám...

 

Pravidelné hodiny - vkládají registrovaní instruktoři viz zde nikoliv fitcentra. Požádejte prosím všechny instruktory, kteří mají ve Vašem fitcentru pravidelné hodiny, aby se zaregistrovali jako cvičitelé (pokud ještě nejsou registrovaní) a zadali do svého rozvrhu pravidelné hodiny s uvedením místa Vašeho cvičení - fitcentrum.

(V závěru profilu je datum a čas posledního přihlášení fitcentra).

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist