Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Zdobení dresu na aerobik

Každý máme samo sebou jiný vkus, někomu se líbí to a jinému ono, nechci v tomto článku někomu něco podsouvat, nebo vnucovat, jen se chci podělit se svou zkušeností. Už v dobách, kdy dcera s aerobikem začínala, jsem si všimla, že závodnice na prvních místech mají většinou nádherně zdobený dres, strašně jsem si ho pro tu mojí malou princeznu také přála a tak jsem začala pátrat po tom, jak a kde se dá takový dres pořídit.

Ano, našla jsem firmy, kde je šijí i zdobí, ale ta cena byla pro mne nedostupná. Po domluvě s trenérkou, která sehnala super šikovnou švadlenu, jsem začala dresy zdobit sama.

Začátky byly těžké, jelikož jsem se bála, že dres spálím, nebo že se mi kamínek přilepí tam, kam nemá a pod. Strašně se mi klepaly ruce :) Nakonec jsem i ten první dres ozdobila docela pěkně. Dnes je ze mne již "profi zdobička" :) ale co bych vám chtěla předat, tak nějakou tu radu, aby jste nemuseli projít tím vším, co já, než se vám bude dres nádherně třpytit a neutratili za něj zbytečně velké peníze. A ta zní:foto: Kateřina Daušová

1.: Látka na dres musí být určitě látkou na dres(hledjte mezi plavkovinami) a pokud krajka, tak určitě elastická, aby byl dres krásný, nemusí to být ovšem zrovna ta nejdražší látka, musí být dobře navržený, dobře sladěné barvy, dobře střižený a ušitý. I z té levnější látky se dá ušít pěkný dres a navíc slouží cca na jednu sezonu.

2.: Pokud chcete, aby se kamínky pěkně třpytily na všechny strany, jde o krystal AB. Na trhu je řada firem, která vám nabízí různé barvy velikosti a třpyt. Dopručuji si obj jen vzorek od těch co se mi líbí, ale cena je různá a porovnat. Platí zde, že to nejdražší, je nejvíc třpytivé, ale rozdíl není nikterak markantní. Ty nejlevnější, nekupujte, nelesknou se pěkně.

3.: Doporučuji kamínky hot-fix.Jde o kamínky s lepidlem již na plošce kamínku, které se při kontaktu s teplem roztaví a na tomto základě se kamínek přilepí.

4.: Na lepení těchto kamínků nedoporučuji žehličku, ale aplikátor hot-fix.

5.: Standartní velikost kamínků na dresy je SS16.

Přeji pěkné pořízení, hodně trpělivosti při zdobení, ať vás to nakonec baví, tak jako mne! A samo sebou, hodně sportovních úspěchů a pěknou podívanou na aerobik:) !

Kontakt: antosmk@seznam.cz

 

text: Kateřina Daušová – 09. 01. 2014, 00.34:42

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist