Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Workshopy ve stylu "Ready to go" s Cristina KiKi Constantinescu

Podzimní sezónu jsem nastartoval nejlepším možným způsobem v rumunském hlavním městě, v Bukurešti. Možná si říkáte, proč zrovna toto město. Odpověď je jednoduchá. V roce 2013 zde vznikla nová vzdělávací agentura MOVE-ON, která vzdělává instruktory a trenéry. Do týmu lektorů patří i současná hvězda Cristina KiKi Constantinescu. Právě KiKi byla důvodem, proč jsem se rozhodl cestovat do 1000 km vzdáleného města za poznáním jiné kultury a nových lidí, ale hlavně se přiučit něčemu novému. KiKi se podělila o spoustu informací a zkušeností z její cesty mezi TOP prezentéry současnosti. Ale vezměme to postupně.

Rozhodnutí, zúčastnit se workshopů, přišlo téměř okamžitě po zjištění, že se školení koná. Nejlevnější letenku jsem našel na portálu www.skyscanner.cz. Sice byla s přestupem v Bělehradě, ale za to šlo o zajímavější a dobrodružnější cestu. Vyrazil jsem v pátek 11. září (magické datum). Cesta byla bez problémů, ubytování také.

V sobotu ráno jsem vyrazil na nejbližší stanici metra Eroilor a vystupoval jsem na stanici Mihai Bravu. Už od metra jsem viděl fitko, takže směr byl jasně daný a nemusel jsem trasu hledat na mobilu. Na recepci mě již čekala Cristina, se kterou jsem vyřídil všechny administrativní záležitosti. Po chvilce dorazila i KiKi a byla velmi mile překvapená, že mě vidí. Sobotní plán byl jasný, AEROBIC. Odcvičili jsme 2 masterclassy, které jsme následně rozebrali. Následovalo vystoupení každého účastníka, aby KiKi viděla, že jsme metodiku pochopili. Bylo to úžasné! Na školení nás bylo 9, a tak se dostalo na každého. Všichni byli moc šikovní. K večeru prohlídka města, především legendárního Rumunského parlamentu.

V neděli byl na řadě STEP AEROBIC. Sál byl našlapaný k prasknutí, na školení bylo neuvěřitelných 26 instruktorů. Náplň dne byla stejná jako v sobotu. Parádní akce. Malá chybička byla v tom, že ve fitku byla k dispozici wellness zóna a moje plavky zůstaly v Praze :(. A co s nedělním večerem? Kiki mě pozvala na vystoupení lektorek WorldClassu, které se konalo na hlavní stage v rámci akce COLOR RUN. Spousta běžců, kteří byli zaneřáděni práškovými barvami. Fajn nápad. Akce úspěšná a vystoupení super...... Rozloučil jsem se s KiKi a těším se na další setkání (6. února 2016 v Brně - 14. mezinárodní kongres AerobicMania.cz).

V pondělí už jen zbývalo sbalit kufr a vydat se zpět na cestu domů. Autobusem na letiště a opět s přestupem v Bělehradě do Prahy. Celou akci hodnotím perfektně: plná zajímavých lidí, zážitků a pozitivní energie. A co mě čeká dále? Účast na kongresu v Brně (17. 10.), sobotní cvičební akce; včetně předcvičování několika masterclassů po České republice na lokálních soutěžích. A zahraničí? Prozatím je v plánu pouze Rimini Wellness v termínu 2. - 5. června 2016.
 

 Užívejte si podzimní sezónu a brzy na viděnou.

 

text: Jaroslav Vobr – 20. 09. 2015, 19.26:47

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist