Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Wellness Marathon 2.5. - komentář č. 2

Zdravím všechny nadšence a neodolám. Kdo byl vloni, tehdy musel být nadšen. Bez přestání úžasná akce, dobré rozplánování a výborní lidé.  Skvělý program, organizace, zajímavá volba lekcí a lektoři plní nadšení... Letos bohužel velké zklamání.
Nejdřív tedy uvedu pozitivní - S&V&H ty naštěstí nikdy nezklamou. Výborná hodina, perfektní rozučení a úžasná atmosféra. Pilates s paní Verešovou-Kloboučkovou - velmi milé překvapení. Pak už jen škoda, škoda. Vloni byli na hlavní ploše hlavní taháci! Letos nejlepší akce v malých sálech s velmi omezenou kapacitou. Ač byla informace, že se máme rezervovat pouze na spinning, na začátku akce pak marné čekání na rezervaci tai-či, která se pak musela provádět na sále.

Ač asi v oboru profesionál, paní Šípková byla nepochopena i z mé strany. Čekala jsem víc, hlavně jiný přístup k lidem. Tai-či - musím uznat, že příjemná a přínosná záležitost, občas nevíme co s přebytečnou energií nebo naopak jak energii získat, pro mě velký přínos, i když to byla jen malá ochutnávka. Jen je škoda, že regionálně se to moc nenajde.
Poslední zklamání - těšily jsme se na trampolínky a... nutná rezervace. No nic, vždycky není posvícení, berme to jako ponaučení a budeme doufat, že příští rok se polepší - hlavně v organizaci - určitě mají velkou šanci dopadnout ve srovnání lépe.
Je to můj názor, snad jste si to většina z Vás užili lépe. ;o)


 

 

text: Lenka Tvrdíková – 07. 05. 2009, 14.52:40

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist