Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

V jednoduchosti je krása

Letos v lednu mi napsala kamarádka z Maďarska, jestli bychom u nás v Čechách nechtěli hostovat masterclass s kubánským Zumba instruktorem Leonardem Osoriem, který momentálně žije v Paříži. Leonardo? Kdo to je? Neznám...

Tak jsem mrkla jsem na videa a protože se mi líbily, rozhodila jsem sítě a zkusila ho někde "udat". Díky naprosto skvělé organizační práci Nadi Pínové a celého týmu N.E.T. fitness & dance Sedlčany jsem měla tu čest účastnit se masterclassu s Leonardem v sobotu 20.4. v hale sedlčanského gymnázia. Počasí nám přálo, celý den bylo hnusně a dokonce i pršelo.

Upřímně, nechtělo se mi tam jet. Osobně neprožívám momentálně úspěšné období a jakkoli jsem normálně usměvavá přátelská bytost, poslední dobou se cítím jako bubák. Chovám se jak bubák. Vypadám jak bubák. Prostě psycho... No ale na nemoc ani  na manžela jsem se vymluvit nemohla, zdraví mi slouží (až na tu hlavu:-) a manžel má pro moje aktivity pochopení, tak jsem nakonec přibalila do auta kamarádku a vyrazila.

V hale bylo plno, tým z N.E.T. fitness & dance Sedlčany byl veselý, barevný, energický a secvičený a Leonardo sám je sympatický džentlmen. Bubáci mizeli:-) Měla jsem na starosti stánek s oblečením Feel Joy, ale za chvilku mně strhla hudba a šla jsem si taky zacvičit. 

Opět jsem se přesvědčila, že Zumba je báječný lék na duši. Opět jsem se přesvědčila, že ta nejlepší Zumba je ta s úplně jednoduchými kroky, originální latinskoamerickou hudbou a instruktorem, který cvičí s nadšením a dokáže každý povel vyjádřit beze slov. Mě osobně Leonardo nadchnul a podle reakcí okolí soudím, že nejen mě.

Odnesla jsem si také spoustu inspirace do svých hodin. Poslední dobou se mi stává, že se bojím, aby jednoduché nebylo příliš jednoduché, abych se neopakovala, abych svoje báječné klientky nenudila. Cvičila jsem už s mnoha instruktory, viděla mnoho tanečních variací a přesto jsem na masterclassu s Leonardem dělala tři kroky doprava, doleva,dopředu i dozadu a ohromně jsem se přitom bavila! Přestože masterclass je určený pro "pokročilé" cvičence, Leonardo vsadil na jednoduchost a udělal dobře. 

Příjemně mě překvapil i výběr hudby, kromě asi čtyř songů jsem ani jeden neznala, takže teď mě čeká pátrací akce na iTunes. Zase se víc těším na svoje hodiny a na svoje "holky". O to víc se těším příští týden na Slovensko na masterclass s američankou Jani Roberts.

Celá akce byla perfektně zorganizovaná a neměla chybu. Doufám, že Leonardo se do Čech ještě vrátí. Kdo jde příště se mnou?

Lenka Šnajdrová
Z-COM reprezentantka pro ČR a SR

  

 

text: Lenka Šnajdrová – 21. 04. 2013, 15.15:55

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist