Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ ACADEMY V BRNĚ - INSPIRATION DAY

Pobočku v Brně otevře FACE CZECH ve velkém stylu, a to kongresem v areálu Kampus. V sobotu 5. 3. 2011 představí školitelé a prezentéři FACE všechny programy formou Inspiration Day. Těšit se můžete na různé formy Bosu®, Pilates, Flowin®, fitness a aerobiku.

FACE CZECH ACADEMY, která patří mezi nejsilnější vzdělávací organizace v oblasti aerobiku a fitness v České republice, nově otevírá svojí školící pobočku v Brně. Mezi pilotní kurzy patří tzv. Malý diplom, Bosu®, Pilates, Flowin® a osobní trenér. Partnerem FACE pro oblast Jižní Morava je brněnské fitness STAR TRAC health club Tomáše Krmíčka.

Od ledna 2011 se budou moci lektoři skupinových lekcí jako je BOSU, Pilates, Flowin a osobní trenéři přihlásit na nové kurzy probíhající v prostorách STAR TRAC health club v Brně. Školení a workshopy zajišťují kvalitní a zkušení master-lektoři FACE CZECH ACADEMY.

„Stále přicházíme s tím nejnovějším, co se v oblasti fitness, aerobiku a body & mind objevuje. Jsme rádi, že můžeme našim budoucím absolventům nově nabídnout školení nejen v Praze, ale díky STAR TRAC, také na Moravě“, říká zakladatel a majitel FACE CZECH Dr. Georgis Patenidis. „Měli jsme velmi silné podněty na pořádání školení mimo hlavní město. Proto jsme se rozhodli poptávce vyhovět. Víme, že na Moravě je úžasná základna talentovaných lektorů, trenérů a samozřejmě obecně lidí, kteří vyznávají sport a zdravý životní styl“.

O STAR TRAC health club

První světový fitness club v Brně, STAR TRAC health club, otevřel své brány v březnu 2005. Od svého startu udává směr v kvalitě vybavení a servisu a ukazuje tak, jak má vypadat kvalitní fitness klub 21. století. STAR TRAC health club je vzorovým fitness americké značky STAR TRAC, která vyrábí vybavení pro fitness v oblasti posilovacích strojů, funkčního tréninku, cardio-trenažérů a Spinning programu. V klubu se můžete potkat s nejnovější řadou posilovacích strojů Inspiration, funkčním tréninkem Human Sport, běžeckými, crossovými, cyklistickými a dalšími trenažéry řady STAR TRAC E Series s vestavěnými dotykovými obrazovkami a nejvyšším typem kol na Spinning - Spinnery NXT se Spinning Computery. Kromě výše uvedených částí je v klubu k dispozici také sál na skupinová cvičení, ve kterém probíhají školení, relaxační zóna s vířivkou, parní i suchou saunou a masážemi, solária a dětský koutek.

STAR TRAC je čistě klubovým zařízením, do kterého mají přístup pouze členové a účastníci školení FACE CZECH a Spinning. Budoucí instruktoři se tak mohou těšit na unikátní atmosféru, s vysokou úrovní čistoty, bezpečnosti a servisu. Klub sídlí v administrativním komplexu Spielberk Office Centre na ulici Holandská 2. Svojí polohou je velmi dobře dostupný jak pro obyvatele Brna, ze kterých se tvoří největší část členské základny, tak i pro mimobrněnské, kteří se zde budou školit. Z dálnice D1 (exit 194) je to do STAR TRAC health club pouhé 3 minuty

 

text: Jitka Mikolášová – 05. 02. 2011, 06.27:16

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist