Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Silní muži, Zumba a Aerobic v plzeňském amfiteátru s FACE ACADEMY

Nejsilnější muži Evropy se sejdou v Plzni, aby zde již tradičně změřili své síly. V sobotu 11. 6. 2011 proběhnou od 15,00 v amfiteátru OC Plzeň Plaza závody evropského poháru Strongman 2011. Ale ještě před tím, než bude zahájeno klání elity závodníků z Polska, Česka, Maďarska a Slovenska, bude jeviště amfiteátru patřit především ženám a dívkám. Ty si mohou přijít zacvičit aerobic s Zumbu pod širým nebem.

A na co se můžou těšit příznivci velkých svalů? Mezi disciplíny Strongman 2011 patří například zvedání 130kg betonových koulí, převrácení 400kg pneumatik, zvedání 120kg klády, přenášení 150kg kufrů nebo tahání 5t kamionu. Příležitost mají nejen profesionální silní muži. V rámci těchto závodů proběhne i český pohár amatérů za účasti nejlepších českých a slovenských závodníků.  Vždy nejlepší dva borci postupují na konci sezony k profesionálům. A to už jde o hodně. Kromě Plzně probíhá evropský šampionát také v Bratislavě, Budapešti, Trenčíně, Waršavě, Teplicích a Krakowě.

Před kláním siláků proběhne již tradičně fitness maraton OPEN SKY. Od 9,00 si můžete zacvičit a zatancovat s lektory FACE ACADEMY 4 lekce nabité energií. Představí se skvělí lektoři - Zuzka Švíková, Julio Papi, Soňa Blažková a Daniela Štekrová. Každá lekce pod širým nebem je nezapomenutelná. Ať už je to Aerobic Dance, Step, Street Dance nebo divoká ZUMBA.

 

Podrobnosti a přihlášky naleznete na www.faceczech.cz .

Více o Strongman na www.strongman.cz .

 

 

 

text: Jitka Mikolášová – 11. 02. 2011, 23.40:28

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist