Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

sdružení "Děti fitness aneb sportem proti drogám"

"DĚTI FITNESS ANEB SPORTEM PROTI DROGÁM"

 

Vážené trenérky

 Máme za sebou další velké finále Děti fitness. Celkem se zúčastnilo v 7 pobytových stylech a 42 věkových kategorií 2600 dětí. Novinka v podobě ražených medailí s vlastním motivem finále GROUPS Děti fitness se setkala s velkým uznáním. Trenérky měli také radost z exkluzivního dárku pro absolutního vítěze jednotlivých kategorií ve formě přívěsku vyráběného v limitované sérii na zakázku ve zlatnické dílně. Velkou novinkou bylo zatančení této vítězné choreografie pro všechny ve vyhlašovacím ceremoniálu. Absolutní vítěz, neboli cena sympatie nebyl o počtu bodu, ale o celkovém dojmu na porotu. Tým si jednak znovu zacvičil a jednak trenérka tohoto týmu dostala již zmiňovaný šperk Děti fitness. Zasoutěžili si zde kategorie od aerobiku přes výrazový tanec, street dance, disco až po mažoretky a cheerleaders. Vzhledem k významu celé akce jsme zavedli jednu z velkých novinek a udělali zahajovací ceremoniál s vytažením české vlajky za zvuku české hymny a následně pro soutěžící děti ze Slovenka - slovenské hymny. Celkově jsme si pohráli s osvětlením a světelnými efekty a snažili se doladit celkovou atmosféru daných konkrétních kategorií. První den, kde byl povětšinou aerobik, jsme použili světelné efekty a částečně jsme dosvítili plochu světelnými halogeny z haly. Druhý den, kde byl na začátku výrazový tanec a pak disco jsme použili větší přítmí a více použili světelných efektů k dotvoření celkové atmosféry. Na mažoretky jsme nechali zastavit všechny efekty do ustálené polohy, aby nerušili při vyhazování hůlek a na na poslední část dne, kde byly kategorie street jsme opět použili efektové osvětlení k vytvoření atmosféry. Musíme okomentovat také úžasné publikum, které dětem neúnavně fandilo. Doufáme, že jste si všichni odvezli mnoho nezapomenutelných zážitků.

BEZ BARIÉR

V rámci projektu bez Bariér se kace zdarma zúčastnilo několik týmů zdravotně postižených, dále jsme zde měli i romskou skupinu v kategorii Gipsy. Bezpečnost všech diváků i soutěžících zajišťovala bezpečnostní agentura Primm.Ta také navíc zajistila úschovnu cenností.

 Akci již tradičně brilatně moderoval náš dvorní moderátor Jiří Gruntorad. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na Vás, jak s námi v příštím roce oslavíte 15 výročí Děti fitness.

 

 

 

Váš tým Děti fitness.

 

 

 

 

text: Martina Krlínová – 04. 06. 2013, 22.15:54

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist