Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Rampa Queenax: super-multifunkční trénink, síla, pružnost, svoboda pohybu a zábava

Rampa Queenax umožňuje jednoduché, zábavné a velmi užitečné cvičení. Program implementuje funkční sílu, umožňuje trénink v pozicích nad zemí díky závěsnému systému a vnáší do tréninku oživení od rutiny. Patří mezi nejmodernější metody tréninku 3D. 
 
 
 
Rampa Queenax všestranně využívá prostor: strop, podlaha a stěny jsou plně využity a propojeny tak, aby splnily požadavky efektivního tzv. 3D tréninku. Cvičení na Queenax je jednoduché a bezpečné. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé. Vždy však pod vedením kvalifikovaného trenéra.
 


3D super-funkční trénink na rampě Queenax se zaměřuje na hluboký stabilizační systém těla, záda, stabilitu a celkové držení těla. Cvičení pomáhá ke zlepšení fyzičky a také zvýšenému spalování kalorií díky zapojení více svalových skupin najednou.  

Osobní trenéři týmu FACE CZECH FITNESS byli začátkem listopadu 2011 proškoleni Paulem Evangelistou, hlavním školitelem Queenax. Paul se pohybuje ve světě fitness již řadu let a patří celosvětově mezi nejuznávanější osobnosti fitness industry. 

 Tréninková rampa Queenax byla vyvinuta především pro rehabilitační účely. Neboť splňuje požadavky moderního přístupu pro trénink ve fitness, je dnes využívána v řadě předních světových klubech. 

 Pro svou kondiční přípravu si Queenax vybral i fotbalový klub AC Milan a Queenax se tak stal oficiálním partnerem fotbalových reprezentantů Champions League.

 

 
 

 

 
V klubu FACE CZECH FITNESS je možné trénovat na rampě Queenax pod vedením osobního trenéra, a také ve skupinovém cvičení formou kruhového tréninku. 

 

 

text: Jitka Mikolášová – 18. 01. 2012, 14.01:28

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist