Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

PILOXING® FEVER 2 - jít či nejít?

Na víkend 26.-27.11.2016 jsem se těšila už od září, kdy jsem věděla, že do ČR dojede taková PILOXING® hvězda, jako je Jordan Ballard. Sice jsem měla to potěšení vidět ji v akci naživo již několikrát (letos např. v Rimini), ale pokaždé je to pro mě zážitek, který si nemohu nechat ujít. Bohužel mi moje nadšení zchladily nečekaně komplikované zdravotní problémy a neumožnily mi zúčastnit se akce jako aktivní cvičenec. Naštěstí mám mezi PILOXING® instruktorkami kamarádky, které mě nenechaly doma a já si mohla PILOXING® FEVER 2 vychutnat kapku jinak. Jako pozorovatel a ne moc dobrý, ale snaživý fotograf :-)

Začátek akce jsme měly s kamarádkami docela vtipný - hledaly jsme ten správný vchod do fitka :-) Do sálu jsme dorazily na poslední chvíli, přestože jsme přijely s velkým předstihem. Na PILOXING® Barre se proto holky potily u zadních tyčí. A jak jim to šlo. Při ladnosti jejich pohybů jsem se až divila: "Proč se tak potí? Proč se od těch tyčí ozývají nadšené výkřiky bolesti?" V duchu jim záviděla.

Následující PILOXING® Knockout už méně. To jsem je spíše obdivovala. Osobně u tohoto PILOXING® odvětví  vždy málem vypustím duši. Sice s nadšením, ale ne bez následků na těle. Fascinoval mě dav, který jel ve stejném rytmu, k zemi, nahoru, k zemi... jako jeden muž. Tedy vlastně jedna žena. Cvičícího muže v davu jsem zahlédla jsem jednoho. I jemu patří můj obdiv.

PILOXING® FEVER 2 v Pardubicích 27.11.2016

Pro mě nejkrásnějším zážitkem byl PILOXING® SSP. Ta energie, která sršela z instruktorek na podiu, ze cvičenek na ploše, byla neuvěřitelně nakažlivá a i já se dostala do euforie zvané PILOXING®. Vše kolem obklopovala růžová záře, hudba byla součástí jedné velké párty. Jordan Ballard několikrát opustila podium, vnořila se do davu, rozjela s ním svoji show, aby se pak bleskově vrátila zpět. Byla hned tady, hned tam. Jedním slovem: úžasná.

Po závěrečném protažení bolavých svalů čekalo Jordan narozeninové překvapení, jež pro ni nachystal československý PILOXING® tým master trenérek  a elite instruktorek. I jim patří obrovská zásluha za atmosféru, která v sále panovala od začátku až do konce akce.

Závěrečné focení na památku bylo tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Jistě mluvím za všechny, když řeknu, že jsme si (kromě špinavých nohou) odnesli další skvělý sportovní zážitek a domů jsme se vraceli plni nadšení.

Proto se už teď těším na příští ročník akce. Kdo nedojel, kdo si netroufl, komu se nechtělo...příští rok neváhejte !!! Rozhodně to stojí za to.

Markéta  (Makina Žabka)  Maxantová

 

text: Markéta Maxantová – 30. 11. 2016, 22.29:31

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist