Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

PILATES FACE ACADEMY

JARNÍ KURZY A WORKSHOPY

Unikátně přinášíme nabídků několika různých Inspiration Days, zaměřených na metodu Pilates. Všechny tyto kurzy jsou vytvořeny pro instruktory Pilates, kteří hledají nové nápady pro své hodiny. Každý instruktor Pilates by měl bezpochyby znát základní metody - to je důvodem pro představení Romana Pilates a Fletcher Pilates. Tyto dva workshopy jsou jedinečnou příležitostí pro seznámení se s těmito světoznámými školami Pilates. Ve třetím workshopu představujeme jednu z nejlepších instruktorů školy FIF Pilates (Itálie)  - Elisabettu Cinelli, která bude mít hned dva Inspitarion Days v červenci. S ní vás čekají 2 dny plné specifických cviků, určené instruktorům, kteří vedou hodiny ve fitness centrech a potřebují velkou zásobu nápadů a cviků pro své každodenní lekce.

Pokud jste Pilates instruktorem či jím chcete být, nebo prostě jen rádi navštěvujete hodiny Pilates, jsou tyto Inspiration Days připraveny právě pro vás!

·         Romana Pilates s Jérémiem Perroudem: neděle 13. května 2012

·         Fletcher Teasers s Cinzia Galletto a Maximilianem Stohrem: sobota 9. června a neděle 10. června 2012

·         FIF Pilates School s Elisabettou Cinelli: sobota 21. července a neděle 27. července 2012

Vyberte si  Inspiration Day, který vám nejvíce sedí a přijeďte se zdokonalit. Nečekejte dlouho s rezervací, počet míst je omezen!

 

 

infozde:

 

PILATES FIF SCHOOL INSPIRATION DAY S ELISABETTOU CINELLI (ITÁLIE)

Náplň

Elisabetta Cinelli je jednou z předních lektorů školy PILATES FIF v Itálii. Elisabetta má zkušenosti ze soutěží v gymnastice a její začátky s Pilates jsou spojeny s Adrianou Cova a školou Romana Pilates Method v Itálii. Cova Method je oficiální metodou Pilates v milánském divadle Scala. Tam Elisabetta vyučovala ještě předtím, než začala spolupracovat s revoluční školou FIF Pilates. V minulých letech studovala  Ellie Herman Pilates v USA, ale cestovala za vzděláním po celém světě. V současné době Elisabetta prezentuje a vyučuje na největších akcích nejen v Itálii, ale i v zahraničí.

Její hodiny jsou dynamické a výjimečné svým rytmickým provedením a ladností. Vyšší náročností cviků vede skupinu během lekcí  k lepší kondici a koncentraci. Zamilujete si její lekci s Magic Circly i Pilates Circuit Dance. Inspiration Day v neděli je věnován také instruktorům PortDeBras. Nepropásněte tuto událost!

Elisabetta pro vás odprezentuje dva středně pokročilé workshopy, určené pro všechny Pilates instruktory, kteří hledají nové nápady. Tyto workshopy vás inspirují  velkým množstvím prvků, které pak můžete zapojit do vašich hodin.


Poznámka

09’00     Úvod - Základy metody školy PILATES FIF

09’30     Masterclass číslo 1: Pilates Matwork

10’30     Analýza, komentáře a praktický rozbor lekce

12’00     Přestávka na oběd

13’00     Masterclass číslo 2: Magic Circle

14’00     Analýza, komentáře a praktický rozbor lekce

15’00     Minimasterclass číslo 3: Pilates Props - s pomůckami

16’00     Zakončení workshopu

Cena zahrnuje

  • certifikát o absolvování

infozde:

 

ROMANA PILATES” INSPIRATION DAY S JÉRÉMIM PERROUD (FRANCIE)

Charakter

Jérémie Perroud po studiích začal v roce 1994 svojí profesionální kariéru jako tanečník v předních francouzských profesionálních souborech současného tance, v letech 1997-2006 působil jako sólista Baletu Lyonské opery. Tuto svoji taneční kariéru musel kvůli zranění přerušit a začal se věnovat studiu metody Pilates. Uspěl v náročném výběrovém řízení na instruktora Romana’s Pilates a v roce 2007 získal ve školícím pařížském centru Studio Pilates de Paris vedeném Philippem Taupinem certikát. Toto studio úzce spolupracuje s předním světovým studiem Romany Kryzanowské a Sari Meija-Santo v New Yorku. Romana Kryzanowska je přední žačkou a následovnicí Josepha Pilatese, a učí jeho metodu již skoro po šest desetiletí.

V současné době Jérémie Perroud začíná působit v Praze a pokračuje ve Studiu “Pilates de Paris” v práci instruktora a školitele, vede uchazeče jejich certifikačním programem a zároveň pracuje se svými pravidelnými klienty. Je pravidelně zván učit do studií Romana’s Pilates po celém světě.

 Náplň

INSPIRATION DAY PROGRAM:

09’00     Úvod: Co je “Romana Pilates”? Představení základů této originální metody Pilates

09’30     Masterclass číslo 1: Matwork - 90 minut

11’00     Analýza a rozbor

12’00     Přestávka na oběd

13’00     Masterclass číslo 2: Matwork - 60 minut

14’00     Analýza a rozbor

15’00     Shrnutí nejdůležitějších bodů z celého dne

16’00     Zakončení workshopu
 

Cena zahrnuje

  • certifikát o absolvování
  • info zde:

 

Fletcher Pilates® INSPIRATION DAY with Cinzia Galletto and Maximilian Stohr

Náplň

Učitelé Cinzia Galletto a Maximilian Stohr jako první představili školu Fletcher Pilates Work v Itálii. Jsou “Kvalifikovaní učitelé Fletcher ”, což znamená, že jsou třetí přímou generací učitelů Pilates, studenti Rona Fletchera, přímého studenta Josepha Pilates a Kyria Sabin. Cinzia a Maximilian jsou také absolventi London Pilates Institute a vystudovali metodu Polestar Pilates. Své vzdělání si stále obnovují a kontinuálně studují, aby přinášeli do svých workshopů a školení stále ty nejaktuálnější poznatky.

Po velkém úspěchu v říjnu loňského roku a na základě velkého množství žádostí přijedou Cinzia s Maxmilianem podruhé do České republiky. Opět si připravili 4 hodinový workshop Fletcher Pilates® Teasers.

Poznámka

Oficiální program zahrnuje 4 hodinnový kurz, ve kterém se seznámíte se základem metody Fletcher Pilates. Každý se dvou mini-workshopů začne s úvodem do specifické techniky dýchání a sedmi základních bodů pro správný postoj a střed těla. Poté následuje kompletní ukázková lekce. Dozvíte se také informace o dalších programech Fletcher Pilates. Samozřejmostí je prostor pro závěrečnou diskuzi. Inspiration Day Fletcher Pilates® Teasers přináší unikátní možnost seznámit se s další variantou pohybu.

Program:

-       Workshop - 1 hodina

-       Masterclass  - 1 hodina

-       Workshop - 1 hodina

-       Brainstorming -aneb  vše, co chcete vědět o původu a možnostech Fletcher Pilates

Cena zahrnuje

  • certifikát o absolvování

 

text: Jana Mužíková – 20. 03. 2012, 15.46:50

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist