Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Miss Jitka Válková cvičí na BEST OF FACE 2011

Česká miss 2010 Jitka Válková udržuje svou krásnou postavu sportem. Kromě běhání a posilovny se zajímá i o novinky ve fitness. A proto se rozhodla vyzkoušet také nové trendy na mezinárodním kongresu aerobic & fitness BEST OF FACE 2011. Architektem programu je jeden z TOP světových trenérů Julio Papi. Právě pod jeho vedením si Jitka vyzkouší Port De Bras® – disciplínu z oblasti Body & Mind, která vychází z klasického tance a baletu.

Kongres BEST OF FACE 2011 proběhne v sobotu 30. 4. 2011 v prostorách Club hotelu Praha – Průhonice. Přední zahraniční a čeští prezentéři představí ve 32 lekcích nové trendy a své inspirativní nápady. Těšit se můžete na různé disciplíny jako je aerobic, dance, step, Bosu®, Flowin®, Pilates, spinning®, funkční trénink, joga, zmiňované Port De Bras®, a mnohem více.

 

Kongres je úžasnou inspirací nejen pro lektory aerobic & fitness. Zacvičit si můžou přijít i všichni sportovní fandové, které zajímají nové trendy ve světovém fitness nebo si jen chtějí dát do těla se skvělými lektory FACE CZECH.

 

V neděli 1. 5. proběhnou navíc 4 workshopy pro ty, kteří chtějí nasát ještě více znalostí a motivace od Lukáše Kolka, Gila Lopese, Antonelly Costantino nebo Julia Papi.

 

 

Podrobnosti a přihlášky naleznete na www.faceczech.cz.

 

 

text: Jitka Mikolášová – 12. 04. 2011, 06.40:28

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist