Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Mezinárodní kongres BODY & MIND 8.10.2011 ve Faceczech

Akademie FACE CZECH tradičně podporovala a propagovala metodu pilates dle školy Pilates Institute®. Považujeme tuto metodu za jednu z nejlepších v rámci aliance Pilates Method Alliance® (PMA). Tento kongres však chce poskytnout doplňující pohled i na další školy. Od přímé metody zakladatelské školy Pilates díky certifikovaným učitelům Fletcher®, po nově obohacené metody, neméně efektivní a kreativní. Hlavní myšlenkou je poskytnout zdroje inspirace všem lektorům.

Lekce PortDeBras® budou prezentovány jejími hlavními zakladateli a také Zuzanou Švíkovou, certifikovanou FACE lektorkou PortDeBras®. Instruktoři mohou dále sledovat lekce se zaměřením na posturální cvičení a posilování, které jsou soustředěny do první části dne. Po obědě se program zaměřuje na jógu a strečink tak, aby se snížila zátěž cvičení, a postupně se dostáváme do fáze relaxace.

Prezentéři, na které se můžete těšit.

Vladimir Snezhik(Russia), Julio Papi (Spain), Katia Vasilenko (Russia), Cinzia Galletto (Italy), Maximilian Stohr (Austria), Anya Glushkova (Russia), Zuzana Svikova, Klara Buzkova, Lenka Velinska, Roman Ondrasek, Vera Havlova, Ales Jedlicka, Lucie Keclikova, Pavla Rožumberská

Přihláškyna www.faceczech.cz

 

text: Věra Havlová – 28. 07. 2011, 12.38:12

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist