Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Master Jump®, aneb trampolínky jsou právě v kurzu

Jump, jump, Master Jump®…s FACE a Martinem Holíkem. Přemýšlíte, čím oživit Váš trénink, zpestřit nabídku lekcí ve vašem fitness, jak se skvěle odreagovat a přitom si zdravě a účinně zacvičit? Master Jump® slibuje spoustu potu, zábavy a netradiční trénink vašich svalů. Novinka, díky které budete doslova skákat ke stropu.

FACE Czech Academy uvedla nový originální školící program Master Jump® pod vedením školitele Martina Holíka. Během 3  dní od 19. do 21. 11. 2010 se proškolilo na malý diplom FACE Master Jump® 15 nových trenérů. Velmi populární jsou i Inspiration Day, Body Diplom a Cardio Diplom.  Martin bude svou lekcí zahajovat také první FACE kongres sezóny 2011 v Plzni v neděli  6. 2. 2011 v TJ Lokomotiva.  

Master Jump® je obchodní registrovaná známka pro cvičení na profesionálních trampolínách s novou koncepcí školení s přihlédnutím ke zdravotnímu aspektu výuky. Nová originální koncepce školení čekající na akreditaci MŠMT splňuje všechny požadavky zdravotního cvičení na trampolínkách s teoretickou výukou anatomie, fyziologie, kyneziologie a první pomoci.

Dynamika praktické lekce je podtržena taneční hudbou s minimem choreografických celků - i proto je každá lekce snadno zvládnutelná pro ženy i muže a téměř každého člověka bez zdravotního omezení. Lekce jsou zaměřeny na stabilitu, koordinaci, vzpřímené držení těla, sílu a výbušnost s minimem přestávek, probíhající celé v aerobním pásmu pro co nejefektivnější spalování tukové složky. 

Na malý diplom navazuje Master Jump® body Diplom a Master Jump® Cardio Diplom.   

Termíny školení a workshopů Master Jump®:

5. 12. 2010           MASTER JUMP® - CARDIO DIPLOM 
6. 2. 2011             KONGRES PLZEŇ (zde více info)
26. 2. 2011           MASTER JUMP® - BODY DIPLOM 
1. – 3. 4. 2011      MALÝ DIPLOM - MASTER JUMP® 

Podrobnosti ke školením a přihlášky naleznete na www.faceczech.cz .

 

text: Jitka Mikolášová - FACE CZECH s.r.o. – 29. 11. 2010, 14.22:55

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist