Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

kongres Aerobicmania 23.10.2010

V sobotu 23.10.2010 proběhl v univerzitním kampusu FSPS v Brně 4. Mezinárodní kongres aerobiku a body and mind, pořádaný organizací  Aerobicmania.

Vzhledem k počtu účastníků a vystavovatelů můžeme napsat, že šlo o minimálně jednu z největších akcí tohoto roku - téměř 450 cvičících, kteří si mohli vybrat z 28 různých lekcí vedených sedmi zahraničními a desítkou českých lektorů, 20 vystavovatelů a partnerských firem, které zajistily doprovodný servis, regenerační a relaxační služby a dárky pro všechny zúčastněné.


Popisovat všechny lekce asi není možné ani nutné - opět skvělí byli Lincoln, Oracio, Pavel Oracz, Milan Ondruš, Lukáš Kolek v dynamických, tanečních a stepových lekcích, Hanka Císařová-Hofrichtová a Petra Valouchová inspirovaly všechny body mind instruktory lekcemi pilates a healthy back, výborně se uvedli "nováčci" na našich kongresech - Ivona Rutarová, Tomáš Novohradský a 2 zahraniční lektorky tanečních lekcí - Jo Parry zvládla nevděčnou poslední lekci Latino dance s nezdolnou energií a nakažlivým úsměvem, Marta Targowska prezentovala tanec ve zcela jiné podobě a  určitě obohatila všechny instruktory Bodybalance, PortdeBras a podobných lekcí o nové nápady. Nové pomůcky a lekce prezentovaly  teamy Nike, Free Styler, X-CO, Flowin a věříme, že zaujala také naše nová pomůcka Flowtonic. Samozřejmě také doufáme, že se líbila naše lekce Cardio Dance a že závěr lekce se zpěvem vynikající Johanky Gazdíkové byl pro všechny stejně silným zážitkem jako pro nás na pódiu.

Naše poděkování ( a věříme, že i všech účastníků) patří partnerům a sponzorům kongresu. Hlavní partner Nike věnoval krásná trička, Nivea zajistila kosmetické dárky, o doplnění energie a pitný režim se postaraly Corny Linea, Nutriproduct, Caffé Manuel, voda Fontána a Giraffy, svalovou únavu odstraňovaly thajské masérky salonu Sabai, vizážistky Mary Kay zkrášlovaly, radily a líčily a pro všechny milovníky kvalitního vína tu byla ochutnávka toho nejlepšího z vinařství Michlovský. Propocená trička a tepláky se mohla vyměnit novými kolekcemi u stánků Body Action, Elle Sport, Zoca, Feel-Joy. CD, DVD a pomůcky na cvičení nabízela firma PoloSport. Velký úspěch sklidily sedací vaky firmy Wegett rozmístěné po celém areálu kampusu - zvlášť v odpoledních hodinách bylo patrné, že se na nich odpočívá opravdu výborně.


Do tomboly věnovaly  dárky, kromě výše zmíněných firem, dále také pojišťovna Axa, která bude výherce rok zdarma pojišťovat při cestách do zahraničí, Český rozhlas a brněnské centrum pro vzdělávání instruktorů FBGA.

A na závěr to nejdůležitější - sebelepší lekce, hvězdní lektoři, dárky a servis sponzorů by sami o sobě neudělali výborný kongres a skvělou atmosféru.
To dělají jen jeho účastníci, ti co celý den cvičí, na lekcích povzbuzují lektory, přebíhají z jednoho sálu do druhého, aby jim neunikla jediná choreografie, ale taky ti, co si sednou na kávičku nebo vínko a povídají si s ostatními, obejdou stánky, nechají se namasírovat, nalíčit.


Jsme moc rádi, že naše kongresy se stávají nejen místem, kde lze v jeden den získat spoustu inspirace, vidět výborné instruktory, udělat si přehled o novinkách v oboru, ale taky místem, kde potkáváme své přátele.

Díky všem účastníkům, prezentérům, partnerům a všem ostatním, kteří nám s ním pomáhají.


Těšíme se na viděnou v 12.února 2011. (A jestli to na kongresu někomu uniklo a nepřihlásil se už na místě  - do 30.10.2010 platí úplně nejnižší cena )

Za organizační team Aerobicmania:
Roman Ondrášek a Lenka Velínská

 

text: Roman Ondrášek – 28. 10. 2010, 09.43:37

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist