Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Julio Papi: architekt nové FACE ACADEMY

Julio Papi, jedna z nejvýraznějších tváří ve světě aerobiku a fitness, se stal technickým ředitelem FACE CZECH ACADEMY. Od února 2011 se bude podílet na inovaci konceptu FACE…těšte se na nový vítr v českých vodách. Tedy v případě Julia spíš uragán.


Julio pochází ze Španělska, nicméně prezentuje ve více než 35 zemích světa, od Evropy po Ameriku. Spolupracoval na otevření fitness akademií ve Španělsku (Fitness-Alliance), Itálii (FIF) a Rusku, nyní také v České republice. Stojí za zrodem originálních programů Power Stretch a PortDeBras©. Byl několikrát zvolen instruktorem roku. Již 15 let přináší do fitness inovace, energii a netradiční přístupy. S FACE CZECH ACADEMY spolupracuje již řadu let jako prezentér na kongresech a školitel. A právem patří mezi nejoblíbenější master-lektory díky svému entusiasmu, neotřelým nápadům a samozřejmě profesionální preciznosti. 

„Nabídka FACE je pro mne výzvou, kterou jsem skutečně rád přijal. Co se týká fitness a aerobiku, patří Česká republika mezi světovou špičku. Jsem přesvědčen, že Češi mají obrovský talent a budu inspirací nejen já pro ně, ale i oni pro mne“, říká Julio.

Strategií FACE Academy je pro rok 2011, pod taktovkou Julia, přinést do republiky další novinky ze zahraničí a oživit vody českého fitness. Julio je architektem největšího mezinárodního kongresu FACE, který se uskuteční 30. 4. 2011 v Praze - Průhonicích. Julio spolupracuje jako odborný garant pro oblast Body& Mind na festivalu For Fitness & Wellness 2011. Dále se podílí na přípravě akcí FACE, jako je Inspiration day v Brně (5. 3. 2011) nebo Wellness Marathon v O2 Aréně (21. 5. 2011).

Julio je také hlavním porotcem v soutěži FACE NEW TALENT OF FITNESS. Soutěž hledá nové talenty pro FACE tým. Výherce bude reprezentovat republiku na mezinárodním finále v Rimini, bude lektorem na prestižních kongresech a školitelem FACE Academy.

V roce 2011 bude Julio vést několik workshopů, především PortDeBras©, jak v Praze, tak v novém školícím centru FACE v Brně.

Termíny školení, kongresů a soutěže FACE NEW TALENT OF FITNESS naleznete postupně na www.faceczech.cz.

Více se o Juliovi dozvíte na jeho webových stránkách http://www.juliopapi.com/.
 

text: Jitka Mikolášová – 06. 12. 2010, 17.02:18

Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist